Skip to main content
x 

Yalan'da nefesler tutuldu!

Yeni bölümleri yaz sezonunda yayınlanmaya devam eden Yalan’da nefesler tutuldu. Dizinin 6’ncı bölümünde Berrin’in itirafıyla Duru’nun kızı olduğunu öğrenen Melike, kendisine 20 yıl boyunca yalan söyleyen ablasından hesap sordu.

Yalan'da nefesler tutuldu!
Yalan'da nefesler tutuldu!

DURU, MELİKE’YE “KATİL” DİYE BAĞIRDI

ASLIHAN GÜNER’DEN “KEKLİK GİBİ” TÜRKÜSÜ SÜRPRİZİ

Melike gerçekleri Duru’ya söylemek isteyince Berrin makasla onun üzerine yürüdü ve aralarında çıkan arbedede Berrin yaralandı.  Berrin’in tam yaralandığı sırada gelen Duru, Melike’ye “Katil!” diye bağırdı. Aslıhan Güner’in “Keklik Gibi” şarkısını seslendirmesiyle gelen bu sahne izleyicilerin yüreğini dağladı.

MELİKE, HÜLYA İLE HESAPLAŞTI

Yaz akşamların vazgeçilmez dizisi Yalan’ın 6’ncı bölümünde tansiyon bir saniye bile düşmedi. Berrin’in itirafıyla harekete geçen Melike, ablasını çağırdı. Hülya, Cengiz ile birlikte Melike’nin yanına gitti. Hülya ve Cengiz’in gözünün içine baka baka yalan söylemelerine katlanamayan Melike, gerçeği Berrin’den öğrendiğini açıkladı. Melike ablasına, “Nasıl yaptın? Ben sana güvendim, ben sana canımı, evladımı emanet ettim. Benim artık senin gibi bir ablam yok.” dedi. Olanlara bir türlü anlam veremeyen Melike, “Hazal’a da mı yalan söylettirdiniz?” sorusunu yöneltince Cengiz araya girip Hazal’ın hiçbir şeyden haberi olmadığı yalanını söyledi.

KERİM VE HAZAL SÖZLENDİ

Yalan'da nefesler tutuldu!

Kerim, Duru ile öpüşmesinin ardından ona âşık olduğunu anladı. Duru ise, Kerim’in hareketlerinden dolayı kendini ona karşı güvensiz hissettiğini söyledi. Duru’nun sözleri karşısında üzülen Kerim, ondan uzak duracağını dile getirdi. Kerim’in annesi ve babası, oğullarına evlilik için Hazal’ı önerdi. Durumu kabullenen Kerim, Hazal ile yemeğe çıktı. Bu sırada Duru, Tunç ile konuşup ayrılma kararı aldı. Hislerini saklamak istemeyerek Kerim’in karşısına çıkan Duru, Kerim ile Hazal’ın sözleneceklerini öğrenince adeta yıkıldı.

BERRİN YARALANDI

Yalan’ın 6’ncı bölümünün final sahnesi de izleyicileri ekrana kilitlemeyi başardı. Melike, tekrardan yalan söylenmesine katlanamadığı ve güvenmediği için gerçekleri İspanya’ya gitmeye hazırlanan Duru’ya anlatacağını söyledi. Berrin Melike’yi durdurmak için masadaki makası aldı ve onu öldürmeye çalıştı. Çıkan arbedede Berrin yaralandı. Duru, Berrin’in tam yaralandığı sırada gelince olayı yanlış anladı ve Melike’ye “Katil!” diye bağırdı. Aslıhan Güner’in “Keklik Gibi” şarkısını seslendirmesiyle gelen bu sahne izleyicilerin yüreğini dağladı.

Yönetmen koltuğunda Hakan İnan’ın oturduğu; senaryosunu Cem Akyoldaş ve Murat Boyacıoğlu’nun kaleme aldığı dizinin yapımını Süreç Film yapımcılığını ise Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu üstleniyor. Yalan’ın oyuncu kadrosunda ise; Aslıhan Güner, Feyyaz Duman, Eylül Tumbar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Özge Borak, Emir Benderlioğlu, Serra Pirinç, Atakan Hoşgören, Renan Bilek, Kubilay Tunçer ve Zeynep Eronat gibi tecrübeli isimler yer alıyor.

Yalan 6. Bölüm

Yalan 6. Bölüm / Bölümler

Yalan dizisi altıncı bölüm kesintisiz, full ve yüksek kalite izle! Yalan yeni bölümü yayınlandı! Hemen izle! 8 Temmuz Pazartesi günü yayınlanan Yalan dizisinin 6. bölümünde neler oldu? Yalan yeni bölümüyle HD kalitede Kanal D'de! Yalan 6. Bölümün ardından 7. Bölüm tanıtımı yayınlandı mı? Yalan 6. Bölüm full izle! Melike, Berrin'i bıçaklıyor!   Hemen izle

Yalan, heyecan dolu yeni bölümleriyle yaz boyunca her pazartesi Kanal D’de ekrana gelecek.

Oyuncular

OZAN YİĞİT

OZAN YİĞİT

VOLKAN BİLGEN
RENAN BİLEK

RENAN BİLEK

EMİN KALELİ
ZEYNEP ERONAT

ZEYNEP ERONAT

ZEHRA KARACA
KUBİLAY TUNÇER

KUBİLAY TUNÇER

HALUK AKSOY
ÖZGE BORAK

ÖZGE BORAK

BERRİN AKSOY
EMİR BENDERLİOĞLU

EMİR BENDERLİOĞLU

CENGİZ YILDIZ
YEŞİM CEREN BOZOĞLU

YEŞİM CEREN BOZOĞLU

HÜLYA YILDIZ
ATAKAN HOŞGÖREN

ATAKAN HOŞGÖREN

KERİM KALELİ
FEYYAZ DUMAN

FEYYAZ DUMAN

KADİR KARACA
SERRA PİRİNÇ

SERRA PİRİNÇ

HAZAL YILDIZ
EYLÜL TUMBAR

EYLÜL TUMBAR

DURU AKSOY
ASLIHAN GÜNER

ASLIHAN GÜNER

MELİKE KARACA

Benzer İçerikler