Skip to main content
x 
Yalan'da nefesler tutuldu!09 Temmuz

Yalan'da nefesler tutuldu!

Yeni bölümleri yaz sezonunda yayınlanmaya devam eden Yalan’da nefesler tutuldu. Dizinin 6’ncı bölümünde Berrin’in itirafıyla Duru’nun kızı olduğunu öğrenen Melike, kendisine 20 yıl boyunca yalan söyleyen ablasından hesap sordu.

Yalan dizisinin Kerim'i Atakan Hoşgören bilinmeyenlerini Oyuncu'da anlattı!06 Temmuz

Yalan dizisinin Kerim'i Atakan Hoşgören bilinmeyenlerini Oyuncu'da anlattı!

Kanal D’nin özel bir formata sahip olan Youtube içeriği Oyuncu’nun ikinci bölümü yayınlandı. Sunuculuğunu Beste Sırapınar’ın yaptığı programa bu hafta, Yalan dizisinde Kerim karakterine hayat veren yakışıklı oyuncu Atakan Hoşgören konuk oldu. Hoşgören hakkında bilinmeyenleri ilk kez Oyuncu’da açıkladı. Dövüş sporlarıyla özellikle de boks ile uğraşan oyuncunun, dünya ağır siklet boks şampiyonlarından Mike Tyson’a hayran olduğu ortaya çıktı.

Yaz sezonuna damga vuran Yalan, günün en çok izlenen dizisi oldu!02 Temmuz

Yaz sezonuna damga vuran Yalan, günün en çok izlenen dizisi oldu!

Kanal D’nin, yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkmaya devam eden dizisi Yalan, yaz akşamlarının vazgeçilmezi oldu. Dizinin son bölümü, reytinglerde zirveye çıkarken total grupta birinciliği kaptırmadı.

Melike adım adım gerçeklere yaklaşıyor!25 Haziran

Melike adım adım gerçeklere yaklaşıyor!

Kanal D’nin, yaz boyunca yeni bölümleri ile ekrana gelecek dizisi Yalan’da sırlar ortaya çıkmaya başladı. Kızı ile ilgili şüpheleri git gide artan Melike, Duru’nun kalbinden operasyon geçirdiğini öğrenince gerçeklere bir adım daha yaklaştı. Final sahnesinde Melike’nin, Berrin’in karşısına çıkıp “Duru senin kızın değil!” demesi bölüme damga vuran sahne oldu.

Gerçekler ortaya çıkacak mı?24 Haziran

Gerçekler ortaya çıkacak mı?

Kanal D’nin, yaz sezonu projelerinden biri olan Yalan, bayram tatili sonrası yeni bölümü ile bu akşam ekrana geliyor. Etrafı yalanlarla çevrili Melike’nin adım adım gerçeğe yaklaştığı dizinin 4’üncü bölümünden bir ön izleme sahnesi izleyici ile buluştu.

Her şey "Yalan" birincilik gerçek!11 Haziran

Her şey "Yalan" birincilik gerçek!

Kanal D’nin, yaz sezonu projelerinden biri olan Yalan üçüncü bölümü ile ekrana geldi. Melike’nin Duru ile ilgili gerçeklere yaklaştığı dizi seyircinin de yoğun ilgisi ile karşılaştı. Duru’nun sırtındaki doğum lekesini Melike’nin fark etmesi ile final yapan bölüm reytinglerin zirvesinde yer aldı.

Korkunç yalan ortaya çıktı! 04 Haziran

Korkunç yalan ortaya çıktı!

Kanal D’nin yeni dizisi Yalan’ın yayınlanan son bölümünde nefesler tutuldu ve cinayetin üzerindeki sır kalktı. Melike’nin kocasının gerçek katillerinin Hülya ve Cengiz’in olduğunun ortaya çıktığı sahneler, bundan sonraki bölümlere merakı artırdı…

Yalan nefes kesen bir bölüm ile ekrana geliyor!03 Haziran

Yalan nefes kesen bir bölüm ile ekrana geliyor!

Kanal D’nin yeni dizisi Yalan ikinci bölümüyle bu akşam ekrana geliyor. Melike’nin (Aslıhan Güner) kocasının katilinin peşine düştüğü ve olayların git gide karıştığı bölüm yine soluksuz izlenecek.

Böyle "Yalan" görülmedi!28 Mayıs

Böyle "Yalan" görülmedi!

Yıllarca kızının özlemiyle yanıp tutuşan, cezaevinde kaldığı 20 yıl boyunca en yakınları tarafından kandırılan bir anne! Tam kızına kavuştuğunu zannederken büyük bir yalanın içine düştüğünden halen habersiz olan masum bir kadın! Yalanlarla örülü bir dünyada gerçeğini arayan Melike’nin dram dolu hikayesinin ekrana geldiği Yalan, birinci bölümü ile yayın hayatına “merhaba” dedi.

Bu anne kız hikayesi tüm Türkiye'yi ağlatacak!27 Mayıs

Bu anne kız hikayesi tüm Türkiye'yi ağlatacak!

Kanal D’nin yeni dizisi “Yalan” için 27 Mayıs Pazartesi akşamı ilk bölümü ile ekrana geliyor.20 yıl cezaevinde kaldıktan sonra yalanlarla örülü bir dünyaya adım atan Melike’nin (Aslıhan Güner) dram yüklü hikayesinin ekrana geleceği dizi senaryosu ile olduğu kadar karakterleri ile de çok konuşulacak.

Yeşim Ceren Bozoğlu, Yalan ile ekrana dönüyor!23 Mayıs

Yeşim Ceren Bozoğlu, Yalan ile ekrana dönüyor!

Yalan dizisi ile ekrana dönmeye hazırlanan ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu’nun değişimi gündem oldu. Verdiği kilolar ile adeta iğne ipliğe dönen güzel oyuncu dikkatleri üzerine çekti.

BU BENZERLİK ÇOK KONUŞULDU22 Mayıs

BU BENZERLİK ÇOK KONUŞULDU

Dram yüklü anne kız hikayesi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan “Yalan” dizisinin başrol oyuncuları Aslıhan Güner ve Eylül Tumbar’ın benzerliği çok şaşırttı. İki oyuncunun saçlarından gülüşüne, yüz hatlarından göz renklerine kadar birçok fiziksel özelliği neredeyse aynı...