Skip to main content
x 

SENDEN ÖNCE, GİZEMLİ HİKAYESİ İLE EKRANA GELMEYE HAZIRLANIYOR!

Yapımını D Media’nın üstlendiği, salı 20.00'da izleyici karşısına çıkacak “Senden Önce” dizisinin çekimlerine Şile’de başlandı.

SENDEN ÖNCE, GİZEMLİ HİKAYESİ İLE EKRANA GELMEYE HAZIRLANIYOR!
SENDEN ÖNCE, GİZEMLİ HİKAYESİ İLE EKRANA GELMEYE HAZIRLANIYOR!

DİZİNİN BAŞROL OYUNCULARI ÇOK MERAK EDİLEN TEASER ÜZERİNE SAMİMİ AÇIKLAMALAR YAPTILAR...

Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’nın alışılmışın dışında bambaşka karakterlere hayat vereceği dizinin ekrana gelen ilk tanıtımı da gizemli sahneleriyle hikayeye dair merakı iyice arttırmıştı.

“O İKİ KADININ ARASINDA GİZEMLİ BİR DURUM VAR VE HİÇBİR ŞEY GÖZÜKTÜĞÜ GİBİ DEĞİL.”

Magazin D Haber Müdürü Asiye Acar, dizinin setini ziyaret ederek başrol oyuncuları ile bir araya geldi. Şıklıkları ile göz dolduran oyuncular diziye, yayınlanan ilk tanıtıma ve karakterlerine dair samimi açıklamalar yaptı.

Hakan karakterinin bugüne kadar canlandırdığı karakterlerden çok farklı olduğuna değinen Alp Navruz Hakan, Türkiye'de inşaat sektörüyle ilgilenen çok zengin ailelerden biri. Baktığımızda güçlü bir insan ama aslında aşka aç bir karakter. Anne sevgisi ve aile sevgisiyle büyütülmüş. O yüzden aile kurma özlemi olan bir insan. Fakat tanıtımda da gördüğümüz gibi aslında durum biraz farklı... Bakıldığında iki kadın arasında kalmış gibi bir durum var ama; aslında hikayenin çok derininde bombalar var. Her bölüm tuhaf bir bomba patlıyor. Hakan aslında bu hikayede daha sevebileceğimiz biri diyelim.”

Senden Önce’ye “evet” demesinin nedenlerine de değinen yakışıklı oyuncu;Daha önce çok çeşitli karakterler oynadım. Kariyer yönetimi gereği de farklı karakterler seçmeye özen gösteriyorum. Hakan karakteri de bir kere çok farklı ve içime çok sindi. Onun dışında hikayeyi okudukça, dinledikçe çok heyecanlandım. Bunlar zaten kabul etmem için yeterli oldu.” dedi.

Alp Navruz, "Senden Önce" dizisindeki karakterini anlatı!

Alp Navruz, "Senden Önce" dizisindeki karakterini anlatı! / Özel Klipler

Kanal D'nin yeni dizisi olan "Senden Önce" merakla beklenirken başrol oyuncularından Alp Navruz, dizide oynayacağı Hakan karakterini Set Ekstra programında anlattı!   Hemen izle

Senden Önce’nin çok sürprizli bir dizi olduğuna değinen Nilperi Şahinkaya; Dizimiz zaten çok sürprizli. Hikayemiz de ilk bölümün sonlarında başlıyor. Sahra’da zaten çok sürprizli bir karakter. Çok manipülatif, çok karanlık, sert ve  güçlü bir kadın.”

Asiye Acar’ın tanıtımda geçen ve çok merak edilen soruyu sorması üzerine Nilperi Şahinkaya; “Evet filmde Sahra, Merve’ye “Eğer kocanı baştan çıkarırsam benim dediğim olur. Eğer başaramazsam bir daha beni görmezsin. Var mısın?” diye soruyor. Şunu söyleyebilirim, o iki kadının arasında gizemli bir durum var ve hiçbir şey gözüktüğü gibi değil. Dediğim gibi çok sürprizli bir hikayemiz var. “Diye ifade etti.

Nilperi Şahinkaya, "Senden Önce" dizisi ile ekranlara dönüyor!

Nilperi Şahinkaya, "Senden Önce" dizisi ile ekranlara dönüyor! / Özel Klipler

Yapımını D Media’nın üstlendiği, başrollerini Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’nın paylaştığı Senden Önce dizisi Kanal D'de başlıyor!   Hemen izle

Canlandırdığı Merve karakterini “hedefine odaklı bir kadın” olarak değerlendiren Sinem Ünsal iseÇok aşık, çok tutkulu ve hedefine çok odaklı bir kadın göreceğiz. Fakat “Duygular mı yoksa hedef mi?” noktasında bir yol ayrımına girecek Merve... Bizim de zaten serüvenimiz orada başlıyor. Sürekli motivasyonu değişen, her yeni edindiği motivasyona sıkı sıkı sarılan bir genç kadın izleyeceğiz. Merve inandığı her şeyi yapabilir, ondan beklerim. Aslında biraz da hepimiz gibi... Hem iyi hem kötü... Zaten güzel olan yanı o... Canı acıyınca başka, hedef edindiğinde başka davranıyor. Öyle salt bir doğrusu yok. O yüzden çok gerçek bir karakter.” dedi.

Sinem Ünsal'ın, "Senden Önce" dizisinde oynayacağı karakteri nasıl bir karakter?

Sinem Ünsal'ın, "Senden Önce" dizisinde oynayacağı karakteri nasıl bir karakter? / Özel Klipler

Yapımını D Media’nın üstlendiği, başrollerini Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’nın paylaştığı Senden Önce dizisi Kanal D'de başlıyor!   Hemen izle

Senaryosunu Başak Anigün’ün kaleme aldığı, yönetmenliğini Feride Kaytan’ın üstlendiği ihanet, aşk ve sadakatin sorgulandığı Senden Önce, salı 20.00'da Kanal D’de ekrana gelecek.

Oyuncular

UĞUR BİÇER

UĞUR BİÇER

SERDAR
TAHA ÜNAL

TAHA ÜNAL

EMİR
NALAN KURUÇİM

NALAN KURUÇİM

SEMİHA
IŞIL DAYOĞLU

IŞIL DAYOĞLU

ADALET
ALTAN ERKEKLİ

ALTAN ERKEKLİ

DERMAN
UĞUR UZUNEL

UĞUR UZUNEL

ÖMER
TANSEL ÖNGEL

TANSEL ÖNGEL

KAAN
NİLPERİ ŞAHİNKAYA

NİLPERİ ŞAHİNKAYA

SAHRA
SİNEM ÜNSAL

SİNEM ÜNSAL

MERVE
ALP NAVRUZ

ALP NAVRUZ

HAKAN