Skip to main content
x 
Nilperi Şahinkaya'nın Sezen Aksu'ya benzerliği şaşırttı!20 Şubat

Nilperi Şahinkaya'nın Sezen Aksu'ya benzerliği şaşırttı!

Senden Önce dizisi ile yıldızı bir kez daha parlayan Nilperi Şahinkaya’yı görenler inanamadı. Özel bir çekim için objektif karşısına geçen güzel oyuncunun sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraflarına bakan bir daha baktı. Ünlü oyuncunun Türk Pop Müziği’nin minik serçesi Sezen Aksu’ya benzerliği dikkat çekti.

Senden Önce izleyici ile buluştu! 14 Şubat

Senden Önce izleyici ile buluştu!

Kanal D’nin yeni dizisi Senden Önce, ilk bölümüyle büyük ses getirdi. Entrika ve ihanetin gölgesinde şekillenen heyecan dolu bir hikayeyi içerisinde barındıran dizi, daha ilk bölümünde ters köşe yaparak izleyenleri ekrana kilitledi. Dizide Merve ile Sahra arasındaki sır perdesi aralanırken, Hakan’ın iki kadın tarafından nasıl bir tuzağa çekildiğine dair ipuçları verildi.

Senden Önce ilk bölüm full sahneler yayınlandı! Senden Önce 1. Bölümde neler oldu yeni bölüm tanıtımı yayınlandı mı?13 Şubat

Senden Önce ilk bölüm full sahneler yayınlandı! Senden Önce 1. Bölümde neler oldu yeni bölüm tanıtımı yayınlandı mı?

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi Senden Önce ilk bölümde merakla beklenen sahneler yayınlandı! İzleyicilerden tam not alan dizinin ilk bölümü adeta nefes kesti. 13 Şubat Salı akşamı ilk bölümüyle ekrana gelen Senden Önce dizisi soru işaretleri ve sürükleyici hikayesiyle seyircilerini merakta bıraktı. Hakan karakterini canlandıran Alp Navruz'un ve Sahra karakterini canlandıran Nilperi Şahinkaya'nın beraber olduğu sahne bölüme damga vurdu. Yayınlanan tüm tanıtımlarıyla büyük ses getiren Senden Önce hem hikayesiyle hem de güçlü oyuncu kadrosuyla büyük ilgi topladı. D Media imzalı olan, Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya, Altan Erkekli, Tansel Öngel, Uğur Uzunel, Uğur Biçer, Kadim Yaşar, Nalan Kuruçim, Işıl Dayıoğlu, Lidya Atlik, Taha Ünal, Berra Aydınlı, Elif Baysal ve Ahmet Fuat Onan gibi başarılı isimlern yer aldığı dizi ilk bölümüyle ekrana geldi. Büyük merak uyandıran Senden Önce dizisinin ilk bölümünün ardından 2. bölüm tanıtımı büyük ilgi gördü. Senden Önce 2. bölüm tanıtımı yayınlandı. Buradan izleyebilirsiniz. Senden Önce dizisinin ilk bölümüne damga vuran sahneler burada!

Senden Önce için nefesler tutuldu!13 Şubat

Senden Önce için nefesler tutuldu!

Aşk, sadakat ve ihanet üçgeninde geçen, izleyenleri daha ilk bölümünde ‘ters köşe’ yapmaya hazırlanan Senden Önce için nefesler tutuldu. Salı 20.00’de Kanal D ekranında izleyici karşısına çıkacak olan dizi, iki kadın ve tuzağa çekilmeye çalışılan bir adamın tutkulu öyküsünü anlatacak.

ALTAN ERKEKLİ “DERMAN” OLMAYA GELİYOR!11 Şubat

ALTAN ERKEKLİ “DERMAN” OLMAYA GELİYOR!

Şile ve Balat başta olmak üzere İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekimlerine devam edilen Kanal D’nin yeni dizisi Senden Önce’nin oyuncu kadrosunda usta isim Altan Erkekli’nin de olduğu ortaya çıktı.

Senden Önce'nin yayın tarihi belli oldu!07 Şubat

Senden Önce'nin yayın tarihi belli oldu!

Aşk, sadakat ve ihanet üçgeninde geçen, D Media imzalı yeni dizi Senden Önce’nin yayın tarihi belli oldu. Ekrana gelen tanıtımları ve yayınlanan afişleri ile büyük merak uyandıran dizi salı yayın hayatına başlıyor.

Senden Önce için geri sayım başladı! 05 Şubat

Senden Önce için geri sayım başladı!

Aşk, sadakat ve ihanet üçgeninde geçen, izleyen herkesi ters köşe yapmaya hazırlanan D Media imzalı Senden Önce için geri sayım başladı. Yayın tarihi belli olan dizinin oyuncuları Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’nın otel sahnelerinin çekildiği setten paylaştıkları ‘sauna’ fotoğrafı gündem oldu.

Senden Önce'nin Al Yazmalısı!01 Şubat

Senden Önce'nin Al Yazmalısı!

Başrollerinde Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’yı buluşturan Senden Önce, izleyici karşısına çıkmak için gün sayıyor. Aşk, sadakat ve ihanet ekseninde geçen dizinin setinden kamera arkası fotoğraflar ortaya çıktı. Paylaşılan fotoğraflarda Sinem Ünsal’ın Türk sinemasının sultanı olarak bilinen Türkan Şoray’a benzerliği dikkat çekti.

Sırlarla dolu Senden Önce'nin yeni tanıtımı yayınlandı!22 Ocak

Sırlarla dolu Senden Önce'nin yeni tanıtımı yayınlandı!

İzleyiciyle buluşmak için gün sayan; Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’nın başrollerini paylaştığı D Media imzalı Senden Önce’nin yeni tanıtım filmi dikkatleri bir anda üzerine çekti.

Senden Önce'nin afişi görücüye çıktı!17 Ocak

Senden Önce'nin afişi görücüye çıktı!

Dünya çapındaki başarısını kanıtlayan, Till Deaht’ın Türkiye uyarlaması olan Senden Önce dizisi için heyecan gittikçe artıyor.

SENDEN ÖNCE, GİZEMLİ HİKAYESİ İLE EKRANA GELMEYE HAZIRLANIYOR!07 Ocak

SENDEN ÖNCE, GİZEMLİ HİKAYESİ İLE EKRANA GELMEYE HAZIRLANIYOR!

Yapımını D Media’nın üstlendiği, salı 20.00'da izleyici karşısına çıkacak “Senden Önce” dizisinin çekimlerine Şile’de başlandı.

“Senden Önce”nin oyuncu kadrosu belli oldu!04 Ocak

“Senden Önce”nin oyuncu kadrosu belli oldu!

Kanal D’nin, salı 20.00'da ekrana gelecek olan yeni dizisi Senden Önce’nin cast çalışmaları tamamlandı.