Skip to main content
x 

Şarkılar Bizi Söyler 81. Bölüm Özeti - YILBAŞI ÖZEL

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler, “Yılbaşı Özel” bölümüyle ekrana geliyor.

Şarkılar Bizi Söyler 81. Bölüm Özeti - YILBAŞI ÖZEL
Şarkılar Bizi Söyler 81. Bölüm Özeti - YILBAŞI ÖZEL

Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı Özel programının konukları Ümit Besen, Kibariye, Uğur Aslan, Kutsi, Eypio, Suzan Kardeş, Berdan Mardini, Buzuki Orhan ve Göknur ile Mustafa Taş olacak.

Dans, Müzik, Eğlence “Şarkılar Bizi Söyler”de!

Usta sanatçı Ümit Besen piyanosuyla sahnede olacak ve “Sen Ağlama” gibi unutulmaz şarkılarla muhteşem bir müzik şölenine imza atacak. Kibariye dillerden düşmeyen şarkısı “Lafı Mı Olur”u söylerken, Uğur Aslan “Yaktın Yandırdın Beni” şarkısıyla unutulmayacak bir performansa imza atacak. Kutsi yeni şarkısı “Müsaadenle” ile kendine hayran bırakacak. Muhteşem gece, Eypio ve Sibel Can’ın “Diken Mi Gül Mü” şarkısındaki eşsiz düeti ile devam edecek ve Suzan Kardeş’in “Çal Para” şarkısıyla keyifli bir sahne şovuna imza atılacak.

Şarkılar Bizi Söyler 81. Bölüm Fotoğrafları - YILBAŞI ÖZEL / Foto Galeri

Şarkılar Bizi Söyler'in “Yılbaşı Özel” bölümünde dans, müzik ve eğlence bir arada olacak. Şarkılar Bizi Söyler “Yılbaşı Özel” bölümü ile 31 Aralık Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.   Tüm resimler

Müzik şöleninin ilerleyen dakikalarında Berdan Mardini “Diyarbakır Şad Akar” gibi sevilen türkülere yaptığı keyifli yorumlarla, Buzuki Orhan ve Göknur ise “Kalenin Bedenleri”, “Zeytinyağlı” şarkılarından oluşan benzersiz potpuri ile sahnede olacak. Bağlamasıyla sahneye çıkan sevilen şarkıcı Mustafa Taş’ın yorumladığı “Ankara’nın Bağları” şarkılarına da halk oyunları ekibi eşlik edecek.

Sürprizlerle Dolu Bir Gece

Muhteşem yılbaşı gecesinde Sibel Can eşsiz dans şovuyla herkesi kendine hayran bırakacak. Hakan Altun benzersiz yorumuyla yeni şarkısı “Saklanacağım”ı söyleyecek. Hüsnü Şenlendirici ise piyanonun başına geçecek ve Hakan Altun ile şahane bir performansa imza atacak.

Şarkılar Bizi Söyler yılbaşı özel bölümü ile 31 Aralık Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.