Skip to main content
 

Şarkılar Bizi Söyler 74. Bölüm Özeti

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları, Türk müziğinin güçlü yorumcusu Nükhet Duru, başarılı sanatçı ve oyuncu Emre Altuğ ve sevilen sunucu Saba Tümer olacak.

Şarkılar Bizi Söyler 74. Bölüm Özeti
Şarkılar Bizi Söyler 74. Bölüm Özeti

Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler, yeni bölümü ile ekrana geliyor. Bu bölümde birbirinden değerli konuklarla “Karışık Kaset”ten şarkılar söylenecek.

Şarkılar Bizi Söyler 74. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları, Türk müziğinin güçlü yorumcusu Nükhet Duru, başarılı sanatçı ve oyuncu Emre Altuğ ve sevilen sunucu Saba Tümer olacak.   Tüm resimlerŞarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları, Türk müziğinin güçlü yorumcusu Nükhet Duru, başarılı sanatçı ve oyuncu Emre Altuğ ve sevilen sunucu Saba Tümer olacak. Birbirinden değerli konuklara “Yorgun Yıllarım” şarkısındaki performanslarıyla fenomen olan Ozan Osman Adın ve Nigar Özdemir eşlik edecek.

Her cumartesi izleyiciyle buluşan fenomen müzik eğlence programı Şarkılar Bizi Söyler, muhteşem bir bölümle ekranlara gelecek. Nükhet Duru “Elveda Gençliğim”, “Sevda”, “Affetmem Asla Seni” ve “Zalimin Zulmü” gibi unutulmaz eserlerle müzik ziyafeti yaşatırken, başarılı sanatçı Emre Altuğ ise “Su Gibi”, “Aşk-ı Kıyamet” gibi sevilen şarkılarını yorumlayacak ve “Sevenler Ayrılmaz” isimli yeni şarkısında unutulmaz bir performans sergileyecek. Nükhet Duru ile Emre Altuğ’un “Sensiz Olmuyor” şarkısındaki düeti adeta kalplere işleyecek. Ardından başarılı sunucu Saba Tümer, Sibel Can’ın sevilen şarkısı “Bence Talih” ile stüdyoya giriş yapacak ve meşhur kahkahası ile programa renk katacak.

Fenomen ikili bir arada!

“Yorgun Yıllarım” şarkısındaki performanslarıyla fenomen olan Ozan Osman Adın ve Nigar Özdemir o videodan sonra ikinci kez Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda buluşacak. Muhteşem ikili, sözü ve müziği Hakan Altun’a ait olan “Yorgun Yıllarım”ı tekrar söyleyecek ve benzersiz yorumlarıyla herkesi mest edecek.

Keyifli sohbetlerin süsleyeceği şarkılar hep birlikte söylenecek, unutulmayacak performanslarla Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda müzik ziyafeti yaşanacak. 

Şarkılar Bizi Söyler 74’üncü bölümü ile 6 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de...