Skip to main content
 

Şarkılar Bizi Söyler 70. Bölüm Özeti

Şarkılar Bizi Söyler, 6 Şubat’ta yaşanan iki büyük deprem felaketinin ardından ikinci kez ekrana geliyor. Bu bölümde şarkılar; Adıyaman ile birlikte 11 deprem bölgesi (Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana, Hatay, Osmaniye, Kilis, Malatya, Elazığ) için söylenecek, duygu dolu anlar yaşanacak.

Şarkılar Bizi Söyler 70. Bölüm Özeti
Şarkılar Bizi Söyler 70. Bölüm Özeti

Kanal D’nin yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler, 6 Şubat’ta yaşanan iki büyük deprem felaketinin ardından ikinci kez ekrana geliyor. Bu bölümde şarkılar; Adıyaman ile birlikte 11 deprem bölgesi (Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Adana, Hatay, Osmaniye, Kilis, Malatya, Elazığ) için söylenecek, duygu dolu anlar yaşanacak.

Şarkılar Bizi Söyler 70. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları Adıyamanlı türkücü ve depremzede Kahtalı Mıçe, Adıyaman Besnili sanatçı Latif Doğan ve Türk halk müziği sanatçısı Yudum olacak.   Tüm resimler

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları Adıyamanlı türkücü ve depremzede Kahtalı Mıçe, Adıyaman Besnili sanatçı Latif Doğan ve Türk halk müziği sanatçısı Yudum olacak.

Programın ilk dakikalarında sahne, Türk halk müziğinin sevilen sanatçısı Latif Doğan’ın olacak ve “Mezarlıktan Hiç Farkım Yok” isimli yeni şarkısındaki hüzünlü yorumuyla herkesin yüreğine dokunacak. Ardından Türk halk müziği sanatçısı Yudum sahnedeki yerini alarak “Değme Felek” şarkısını yorumlayacak. Depremde yakınlarını kaybeden Kahtalı Mıçe ise “Burası Adıyaman” şarkısını “Burası Acıyaman” diyerek yorumlayacak ve stüdyoda duygusal anlar yaşanacak. Depremden sonra yayınlanan ikinci bölümde, 6 Şubat anılacak, şarkılar hüzünlü yorumlarla Adıyaman ve diğer deprem bölgeleri için söylenecek.

Birbirinden değerli konukların ağırlandığı, hüznün ve umudun bir arada olduğu Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda, şarkılar hep birlikte söylenecek, unutulmaz bir gece yaşanacak.

Şarkılar Bizi Söyler 70’inci bölümü ile 1 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…