Skip to main content
 

Şarkılar Bizi Söyler 65. Bölüm Özeti

Kanal D’nin yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile ekrana geliyor. Bu bölümde en sevilen Alpay klasikleri ve zamana meydan okuyan birbirinden güzel şarkılar söylenecek.

Şarkılar Bizi Söyler 65. Bölüm Özeti
Şarkılar Bizi Söyler 65. Bölüm Özeti

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları unutulmayan şarkıların usta ismi Alpay, Türk halk müziğinin sevilen sanatçısı Kubat, Türk müziğinin güçlü yorumcusu Yeliz, söz yazarı, besteci, yorumcu Gökhan Tepe ve başarılı yorumcu Cemil Demirbakan olacak.

Şarkılar Bizi Söyler 65. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları unutulmayan şarkıların usta ismi Alpay, Türk halk müziğinin sevilen sanatçısı Kubat, Türk müziğinin güçlü yorumcusu Yeliz, söz yazarı, besteci, yorumcu Gökhan Tepe ve başarılı yorumcu Cemil Demirbakan olacak.   Tüm resimler

Her cumartesi izleyiciyle buluşan fenomen eğlence programı “Şarkılar Bizi Söyler”, muhteşem bir bölümle ekranlara gelecek. Müzik şöleninde Türk müziğinin dillerden düşmeyen şarkılarına imza atan Alpay klasiklerini seslendirecek. Alpay, programın ilk dakikalarında zamana meydan okuyan şarkılarından “Fabrika Kızı, Gözlerin, Eylül’de Gel” gibi eserlerini yorumlayacak. Unutulmaz gecede birbirinden değerli seslerin Alpay klasiklerini yorumladığı “Alpay’a Saygı” albümünden eserler de okunacak. Sevilen sesler albümde yorumladıkları şarkıları ilk kez “Şarkılar Bizi Söyler”de canlı yorumlayacak. Kubat, Alpay’ın “Dağların Arkasında Yar” şarkısıyla herkesi duygulandıracak. Cemil Demirbakan, Alpay’ın sevilen şarkısı “Gitme”yi yorumlarken, Gökhan Tepe ise yine bir Alpay klasiği olan “Eylül’de Gel” eserini seslendirerek herkesi mest edecek. Alpay’ın vokalistliğini de yapan şarkıcı Gözde Ural ise yine saygı albümünde yer alan “Sessiz Kalma” şarkısında Alpay’a eşlik edecek ve muhteşem bir düete imza atılacak. Müzik ziyafeti, yıllar geçse de hafızalardan silinmeyen eserlere imza atan sanatçı Yeliz ile devam edecek. Sevilen sanatçı Yeliz, “Yalan, Deli Divane, Rüya, Sel Suyu” gibi eskimeyen şarkıları ile kulakların pasını silecek. Kubat sevilen şarkısı “Bugün”ü, Gökhan Tepe yeni şarkısı “Aşık Kalbin Biliyor”u seslendirirken, Yeliz ise Türk Kanser Derneği için, kanserli çocuklar yararına yaptığı yeni şarkısı “Hayat”ı yorumlayacak.

Programın ilerleyen dakikalarında sıra sahne şovlarına gelecek. Alpay’ın yine zamansız şarkılarından olan “Maria”yı yorumladığı sırada muhteşem bir flamenko dansı sahnelenecek. Dans gösterisinin ardından sahne Sibel Can’ın olacak ve yaptığı flamenko dansıyla herkesi kendine hayran bırakacak.

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile 14 Ocak Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…