Skip to main content
 

Şarkılar Bizi Söyler 63. Bölüm Özeti

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile ekrana geliyor. Bu bölümde birbirinden değerli konuklarla efkarlı şarkılar söylenecek.

Şarkılar Bizi Söyler 63. Bölüm Özeti
Şarkılar Bizi Söyler 63. Bölüm Özeti

Kanal D’nin yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile ekrana geliyor. Bu bölümde birbirinden değerli konuklarla efkarlı şarkılar söylenecek.

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları yıllar sonra ilk kez sevenleriyle buluşacak olan arabesk müzik sanatçısı Tüdanya, usta sanatçı Hakkı Bulut, Türk müziğinin başarılı sanatçısı Gökhan Güney, söz yazarı, besteci ve yorumcu Bayram Şenpınar olacak. Unutulmaz geceye Tüdanya’nın kızı Seçil ve Bayram Şenpınar’ın torunu Bayro Şenpınar da eşlik edecek.

Şarkılar Bizi Söyler, muhteşem bir bölümle ekranlara gelecek. Müzik şöleninde arabesk müziğin unutulmayan efkarlı şarkıları güçlü sesler tarafından yorumlanacak. Programın ilk dakikalarında sahne sevilen arabesk sanatçısı Tüdanya’nın olacak. Gırtlak kanseri nedeniyle sesini kaybeden Tüdanya, sesini kaybetmeden önce kaydedilen yeni albümüyle sevenleriyle buluşacak. Tüdanya’nın unutulmaz klasiği “Seni Sevmeyen Ölsün” şarkısını ise kızı Seçil seslendirecek. Müzik şöleni, usta sanatçı Hakkı Bulut ile devam edecek. Hakkı Bulut muhteşem gecede “Son Mektup, Kıskanıyorum, İkimiz Bir Fidanın” gibi hafızalara kazınan eserlerini yorumlayacak. Türk müziğinin sevilen ismi Gökhan Güney ise “Melek Yüzlüm” ve “Öpmek Geldi İçimden” gibi unutulmayan şarkılarından oluşan repertuvarına klasikleri ekleyecek. Söz yazarı, besteci ve yorumcu Bayram Şenpınar sözü ve müziği kendisine ait olan “Gönlümün Sultanısın” ve “Yürü Kervanlarım Yürü” gibi şarkılarını yorumlayarak herkesi mest edecek.

Hikayelerin süsleyeceği şarkılar hep birlikte söylenecek, unutulmayacak performanslarla Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda müzik ziyafeti yaşanacak.  

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile 24 Aralık Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…