Skip to main content
x 

Şarkılar Bizi Söyler 6. Bölüm Özeti

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren “Şarkılar Bizi Söyler”in altıncı bölümünde Türk Müziği’nin efsanesi Ferdi Özbeğen’in seslendirdiği şarkıları söylenecek.

Şarkılar Bizi Söyler 6. Bölüm Özeti
Şarkılar Bizi Söyler 6. Bölüm Özeti

Müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler”, yeni yayın günü olan 05 Nisan Pazartesi akşamı altıncı bölümüyle izleyicisine keyifli saatler yaşatmak için ekrana geliyor…

ŞARKILAR FERDİ ÖZBEĞEN’İ SÖYLEDİ...

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren “Şarkılar Bizi Söyler”in altıncı bölümünde Türk Müziği’nin efsanesi Ferdi Özbeğen’in seslendirdiği şarkıları söylendi.Gündüzüm Seninle, Dilek Taşı, Ağla Halime, Bir Sevgi İstiyorum gibi Ferdi Özbeğen’in seslendirdiği en sevilen şarkıları Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlandı.

Şarkılar Bizi Söyler 6. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

“Şarkılar Bizi Söyler”in konuğu olan Ata Demirer, Ferdi Özbeğen’in seslendirdiği şarkıları yorumladı... Ferdi Özbeğen’in sembolü haline gelen kuyruklu beyaz piyanoya bu kez Ata Demirer oturdu.   Tüm resimler

SİYAH-BEYAZ TUŞLARA ATA DEMİRER DOKUNUŞU...

“Şarkılar Bizi Söyler”in konuğu olan Ata Demirer, Ferdi Özbeğen’in seslendirdiği şarkıları yorumladı... Ferdi Özbeğen’in sembolü haline gelen kuyruklu beyaz piyanoya bu kez Ata Demirer oturdu. Ünlü komedyen piyano başındaki resitaline Ferdi Özbeğen’in ölümsüzleştirdiği “Gündüzüm Seninle” şarkısıyla başladı.

TEK KİŞİLİK “DEV KADRO”!

“Şarkılar Bizi Söyler”in Ferdi Özbeğen adına düzenlediği özel gecenin tek konuğu bir Ferdi Özbeğen sevdalısı olan Ata Demirer’di. Ünlü komedyen gerek seslendirdiği şarkılar gerekse esprilerinin arasından çıkardığı taklit ve tiplemeleriyle geceye damgasını vurdu. Ünlü komedyenin taklidini yaptığı isimlerin arasında Hakan Altun da vardı.

Okul sıralarından, yeşil sahalara, sahalardan sanat dünyasına...

Ata Demirer ile dostluklarının okul yıllarına dayandığını söyleyen Hakan Altun, ünlü komedyen ile ilgili olan birbirinden komik çocukluk anılarını anlattı. Hakan Altun’un eğlenceli anılarının ardına Ata Demirer’den beklenmedik bir Hakan Altun taklidi geldi. Hakan Altun’un  konuşmasını ve ses tonunu birebir taklit eden ünlü oyuncunun eğlenceli ses benzerliği herkesi kendine hayran bıraktı.

ATA ÇALDI, ATA SÖYLEDİ...

AMA SANKİ ÇALAN DA SÖYLEYEN DE FERDİ ÖZBEĞEN’Dİ...

Ferdi Özbeğen’in seslendirdiği şarkıları yorumlayan Ata Demirer’in, ünlü şarkıcının sesine olan benzerliği dikkatlerden kaçmadı. Ferdi Özbeğen’in sevilen şarkılarını seslendiren ünlü komedyenin sesindeki Ferdi Özbeğen tınıları başta Sibel Can, Hakan Altun, Hüsnü Şenlendirici ve stüdyodakileri şaşırttı.

KIYIDAN KIYIYA ŞARKILAR...

Bozcaada’nın müdavimi olan Ata Demirer’den bir Yunan klasiği olan Fragosiriani yorumu... Ünlü komedyen konuk olduğu “Şarkılar Bizi Söyler”de Yunan Müziği’nin babası, ünlü buzika virtüözü Markos Vamkaris’in en popüler rebetikolarından biri olan Fragosiriani bestesini de eğlenceli yorumuyla seslendirdi. Ata Demirer’in yorumuyla şenlenen stüdyoda renkli anlar da yaşandı...

Benzer İçerikler