Skip to main content
x 

Şarkılar Bizi Söyler 48. Bölüm Özeti

“Şarkılar Bizi Söyler” yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Programın bu bölümünde arabesk müziğin en sevilen şarkıları söylenecek, “Arabesk Gecesi” konseptli programın açılışı “Aşıksın” şarkısıyla yapılacak.

Şarkılar Bizi Söyler 48. Bölüm Özeti
Şarkılar Bizi Söyler 48. Bölüm Özeti

Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler” yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Programın bu bölümünde arabesk müziğin en sevilen şarkıları söylenecek, “Arabesk Gecesi” konseptli programın açılışı “Aşıksın” şarkısıyla yapılacak.

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları, Türk Pop Müziğ’nin güçlü sesi Işın Karaca, arabesk müziğin efsane ismi Hakan Taşıyan ve ünlü oyuncu Ersin Korkut olacak.

Şarkılar Bizi Söyler 48. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları, Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Işın Karaca, arabesk müziğin efsane ismi Hakan Taşıyan ve ünlü oyuncu Ersin Korkut olacak.   Tüm resimler

Şarkılar Bizi Söyler’in müzik, dans ve eğlence dolu yeni bölümü duygu dolu anlara ev sahipliği yapacak. Işın Karaca, “Mandalinalar” şarkısı ile başlattığı müzik ziyafetine en sevilen şarkıları “Yetinmeyi Bilir Misin, Tutunamadım” ile devam edecek. Yorumu ve dansıyla hayran bırakan Işın Karaca “Mavi Mavi” şarkısında Sibel Can ile birlikte muhteşem bir dans şovuna imza atacak. İlerleyen dakikalarda Ersin Korkut’un da danstaki maharetini sergilemesiyle stüdyoda keyifli anlar yaşanacak. 

Arabesk müziğin efsane ismi Hakan Taşıyan özlenen yorumları ve unutulmayan şarkılarıyla müzik şöleninde yerini alacak. Hakan Taşıyan “Hazin Geliyor, Sen Varsın Ya, Güz Gülleri” gibi en sevilen şarkılarıyla arabesk rüzgârı estirirken türkülerle de duygu dolu anlar yaşatacak. Hakan Taşıyan’ın “Evvelim Sen Oldun” türküsünü söylediği anlarda Sibel Can, Işın Karaca ve Hakan Altun gözyaşlarını tutamayacak.

Ünlü oyuncu Ersin Korkut, samimi ve keyifli sohbetiyle geceye renk katacak. Ersin Korkut, bulaşıkçılıktan oyunculuğa uzanan hikâyesiyle güldürecek, ıslık çalarak yaptığı ses taklitleriyle kahkahalara boğacak. 

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile 14 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Benzer İçerikler