Skip to main content
x 

Şarkılar Bizi Söyler 46. Bölüm Özeti

Şarkılar Bizi Söyler bu hafta, Türk Müziği’nin duayen sanatçısı Nükhet Duru ile birlikte sevilen tiyatro sanatçısı, sinema ve dizi oyuncusu Emre Kınay’ı ağırlayacak.

Şarkılar Bizi Söyler 46. Bölüm Özeti
Şarkılar Bizi Söyler 46. Bölüm Özeti

Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler” yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Usta yorumu ve yılların eskitemediği şarkılarıyla Nükhet Duru’nun konuk olacağı bu bölümde programın konsepti “Nükhet Duru Gecesi” olacak.

Şarkılar Bizi Söyler bu hafta, Türk Müziği’nin duayen sanatçısı Nükhet Duru ile birlikte sevilen tiyatro sanatçısı, sinema ve dizi oyuncusu Emre Kınay’ı ağırlayacak.

Şarkılar Bizi Söyler’in yeni bölümünde Nükhet Duru ve Emre Kınay ile müzik, eğlence ve kahkahalar eksik olmayacak. Nükhet Duru, “Sonbahar Rüzgarları” şarkısı ile başlatacağı müzik ziyafetine “Beni Tanıma, Mahmure, Sevda” klasikleriyle devam edecek.

Usta oyuncu Emre Kınay, performanslarıyla imza atacağı geceye “Resimdeki Gözyaşları” şarkısıyla başlayacak. 2002 yılında Kanal D ekranlarında izleyicisiyle buluşan “Berivan” dizisinin oyuncuları Sibel Can ve Emre Kınay tam 20 yıl sonra o günleri anacak. İkili ilerleyen dakikalarda ise “Berivan” türküsünde unutulmayacak düete imza atacak. “Büklüm Büklüm, Duyanlara Duymayanlara, Haydi Gel Benimle Ol” gibi birbirinden farklı tarzdaki şarkıları başarıyla seslendiren Emre Kınay, sahne performanslarıyla olduğu kadar keyifli sohbetiyle de geceye renk katacak.

23 Nisan’da küçük yetenekler “Şarkılar Bizi Söyler” sahnesinde...

Şarkılar Bizi Söyler’in, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na denk gelen yeni bölümünde sahne küçük yeteneklerin olacak. Programın açılışını Nisan Aktaş, Yusuf Kurt ve Erdanay Sali “Padişah” şarkısıyla yapacak. Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin yerini alan küçük yetenekler performanslarıyla keyifli anlar yaşatacak.

Şarkılar Bizi Söyler’de programın ilerleyen dakikalarında sahne 11 yaşındaki küçük müzisyen Kuzey Köker’in olacak. Söylediği şarkılarla tanınan Kuzey Köker “Hayat Bayram Olsa” şarkısıyla 23 Nisan coşkusunu devam ettirecek. 

Makedonya’dan “Şarkılar Bizi Söyler” için gelen Erdenay Sali, bir kez daha solo performansıyla sahnedeki yerini alacak. Geleceğin klarnet ustası olarak görülen Erdenay Sali, “Tanrı İstemezse” performansıyla hayran bırakacak.

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile 23 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Benzer İçerikler