Skip to main content
x 

Şarkılar Bizi Söyler 21. Bölüm Özeti

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki bölümünde “Arabesk Gecesi” konseptli bir gece yaşanacak.

Şarkılar Bizi Söyler 21. Bölüm Özeti
Şarkılar Bizi Söyler 21. Bölüm Özeti

Kanal D’nin, yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler” yeni bölümü ile ekrana geliyor. 

ŞARKILAR BİZİ SÖYLER’DE ARABESK NOSTALJİSİ 

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren “Şarkılar Bizi Söyler”in yirmi birinci bölümünde Arabesk müziğin unutulmaz eserleri seslendirildi. Şarkılar Bizi Söyler, “Arabesk Gecesi” konseptli gecenin açılışını “Sürünüyorum” şarkısıyla yaptı.

“Silinmeyen Hatıralar, Dilenci, Bi tanem, Annem” gibi arabesk müziğin sevilen şarkıları Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlandı.

Şarkılar Bizi Söyler 21. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren Şarkılar Bizi Söyler'in bu haftaki bölümünde “Arabesk Gecesi” konseptli bir gece yaşanacak.   Tüm resimler

RUBATO İLE EFKÂR DOLU BİR GECE

Şarkılar Bizi Söyler bu hafta, unutulmaz şarkılara yaptıkları eşsiz yorumlarıyla Rubato grubunu ve Arabesk müziğin sevilen ismi Özgür Alter’i ağırladı. Rubato, “Hangimiz Sevmedik, Küskünüm, Yorgun Yıllarım” gibi arabesk müziğin klasikleriyle efkâr dolu bir geceye imza atarken Özgür Alter, adını bile henüz koymadığı yeni şarkısını ilk kez Şarkılar Bizi Söyler’de dinleyici ile buluşturdu…

7 YAŞINDAKİ MELEK’TEN ARABESK BİR ŞARKI “BEYAZ GELİNLİK”

Türk Pop Müziği’nin güçlü vokali Melek Mosso arabesk eserlere yaptığı yorumlarla geceye damga vurdu. Melek Mosso ve Hakan Altun “Sabahçı Kahvesi ve Telefon” şarkılarına yaptıkları muhteşem düetlerle de müzik ziyafeti yaşattı.

Başarılı yorumculuğunun yanı sıra samimi sohbetiyle de programa renk katan Melek Mosso, ilk bestesini 7 yaşında yaptığını açıkladı ve ilk kez Şarkılar Bizi Söyler’de “Beyaz Gelinlik” isimli arabesk şarkısını seslendirdi. Hüsnü Şenlendirici’den tam not alan şarkı, ünlü klarnet virtüözü tarafından da 9/8’lik ritimlerle yorumlandı… 

BİLAL SONSES’TEN HÜZÜN DOLU AYRILIĞA HÜZÜN DOLU BİR ŞARKI “İÇİMDEKİ SEN”

Müzik dünyasının parlayan yıldızı Bilal Sonses, “Ayrılamam, Zor Bela” gibi unutulmaz şarkılara yaptığı başarılı yorumlarla Şarkılar Bizi Söyler’in müzik şöleninde yerini aldı. Bilal Sonses, gecede söz-müziği kendisine ait olan “İçimdeki Sen” şarkısını yorumladıktan sonra “Şarkıyı eski kız arkadaşıma yazdım. 2 ay süren bir ilişkiydi ve beni aldattı” sözleriyle “İçimdeki Sen” şarkısının hüzün dolu hikayesini paylaştı.

Keyifli sohbetin sürdüğü dakikalarda Bilal Sonses, Hakan Altun’un “Hoşça kal” şarkısını çok sevdiğini söyledi. Bu sözlerin üzerine Hakan Altun “Bundan sonra şarkı senindir” sözleriyle genç yıldıza unutamayacağı bir jest yaptı.

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Benzer İçerikler