Skip to main content
x 

Şarkılar Bizi Söyler 13. Bölüm Özeti

Şarkılar bu hafta Cumhuriyet Divası Müzeyyen Senar'ı söyleyecek!

Şarkılar Bizi Söyler 13. Bölüm Özeti
Şarkılar Bizi Söyler 13. Bölüm Özeti

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile usta klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile ekrana geliyor.

Şarkılar Bizi Söyler 13. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren Şarkılar Bizi Söyler’in bu bölümünde Türk Sanat Müziği’nin sevilen sanatçısıMüzeyyen Senar şarkıları söylenecek.   Tüm resimler

ŞARKILAR MÜZEYYEN SENAR’I SÖYLEYECEK...

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren Şarkılar Bizi Söyler’in bu bölümünde Türk Müziği’nin sevilen sanatçısı Müzeyyen Senar’ın şarkıları söylenecek. Dalgalandım da Duruldum, Benzemez Kimse Sana, Sevmekten Kim Usanır, Ormancı, Vardar Ovası Müzeyyen Senar’ın en sevilen şarkıları Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlanacak.

MÜZEYYEN SENAR ŞARKILARINA MUSTAFA KESER YORUMU...

Şarkılar Bizi Söyler’in Müzeyyen Senar şarkılarıyla nostalji rüzgarları esen gecesinin konuğu Mustafa Keser olacak. Ünlü sanatçı, Cumhuriyet Divası Müzeyyen Senar’ın en sevilen şarkılarını yorumlayacak.

ANILARLA MÜZEYYEN SENAR...

Usta sanatçı Mustafa Keser, Şarkılar Bizi Söyler’in bu bölümünde seslendirdiği Müzeyyen Senar’ın şarkılarıyla herkesi kendine hayran bırakacak. Türk Sanat Müziği’nin yaşayan efsanesi Mustafa Keser, Müzeyyen Senar ile ilgili birçok anısına da anlatacak. Stüdyoda zaman zaman da duygusal zaman zaman da eğlenceli anlar yaşanacak.  Geceye damgasını vuran bir diğer olay ise Mustafa Keser’in, Müzeyyen Senar şarkılarını seslendirirken sergilediği dans performansı olacak. Usta sanatçı kendine has dans figürleriyle izleyenleri kendine hayran bırakacak.

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, Türkiye’nin en sevilen yıldızlarının efsane şarkılarının söylendiği Kanal D’nin müzik programı Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümüyle 24 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de...

Benzer İçerikler