Skip to main content
x 

Şarkılar Bizi Söyler 11. Bölüm Özeti

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler, yeni bölümüyle için ekrana geliyor.

Şarkılar Bizi Söyler 11. Bölüm Özeti
Şarkılar Bizi Söyler 11. Bölüm Özeti

ŞARKILAR COŞKUN SABAH’I SÖYLEDİ...

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren “Şarkılar Bizi Söyler”in on birinci bölümünde Türk Müziği’nin sevilen sanatçısı Coşkun Sabah’ın şarkıları söylendi…

Anılar, Aşığım Sana, Hatıram Olsun, Baharı Bekleyen Kumrular gibi Coşkun Sabah’ın en sevilen şarkıları Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlandı.

Şarkılar Bizi Söyler 11. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren “Şarkılar Bizi Söyler”in on birinci bölümünde Türk Müziği’nin sevilen sanatçısı Coşkun Sabah’ın şarkıları söylendi…   Tüm resimler

COŞKU DOLU ANLAR...

“Şarkılar Bizi Söyler”in on birinci bölümünde Türk Müziği’nin sevilen sanatçısı Coşkun Sabah’ın şarkıları söylendi. Coşkun Sabah adına düzenlenen gecenin onur konuğu olarak “Şarkılar Bizi Söyler” sahnesindeydi. Ünlü sanatçı şarkılarını seslendirdikten sonra sahnede gözyaşlarına boğuldu. Sabah, yayın esnasında “Şarkılar Bizi Söyler” ekibinin hayat hikayesiyle ilgili hazırladığı belgeseli izlerken duygusal anlar yaşadı. Seneler önce Muazzez Abacı’nın sahnesinde ud çalarken çekilen videolarını gören Coşkun Sabah gözyaşlarını tutamadı.

COŞKUN SABAH GECESİNDE SOLİSTLER GEÇİDİ...

“Şarkılar Bizi Söyler”in Coşkun Sabah şarkılarıyla renklenen on birinci bölümüne birbirinden ünlü sanatçılar da katıldı. Taverna Müziği’nin öncülerinden Ümit Besen, Türk Müziği’nin güçlü yorumcusu Haktan, Türk Pop Müziği’nin naif sesi Baha ve ünlü bestekar Ahmet Selçuk İlkan da Coşkun Sabah gecesinin önemli konuklarındandılar...

Bu özel gecede Ümit Besen, Haktan ve Baha kendi yorumlarıyla en sevilen Coşkun Sabah şarkılarını seslendirdiler. Ünlü sanatçılar gecede Coşkun Sabah şarkılarının yanı sıra kendi hit parçalarından da söylediler...

Coşkun Sabah şarkılarının söylendiği “Şarkılar Bizi Söyler”de adeta bir müzik şöleni yaşandı. Söylenen birbirinden güzel şarkıların yanı sıra geceye programın akustik bölümünde yapılan eğlenceli sohbetlerde damga vurdu.

Geceye damga vuran bir başka eğlenceli olay ise Sibel Can ve Hüsnü Şenlendirici’nin dansları oldu. Hüsnü Şenlendirici’nin klarnet resitali yaptığı dakikalarda kendini tutamayıp sahne çıkan Sibel Can, muhteşem dans figürleriyle herkesi kendine hayran bıraktı.

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, Türkiye’nin en sevilen yıldızlarının efsane şarkılarının söylendiği Kanal D’nin müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler” 10 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00’de ekrana gelecek.

Benzer İçerikler