Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Şarkılar Bizi Söyler 52. Bölüm - Mahsun Kırmızıgül Gecesi


0 kez izlendi
Kanal D’nin yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler”, yeni bölümü ile ekranlara geldi.
Kanal D’nin yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler”, yeni bölümü ile ekranlara geldi.

Kanal D’nin yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı “Şarkılar Bizi Söyler”, yeni bölümü ile ekranlara geldi. Programın bu bölümüne, 16 yıl aradan sonra müzik hayatına dönen Mahsun Kırmızıgül konuk oldu, unutulmaz klasikleriyle muhteşem bir müzik ziyafeti yaşattı. 

Her hafta birbirinden değerli konukları ağırlayan Şarkılar Bizi Söyler, yeni bölümünde “Mahsun Kırmızıgül Gecesi” konseptiyle unutulmayacak bir gece yaşattı.16 yıl aradan sonra müziğe geri dönen Mahsun Kırmızıgül televizyon izleyicisiyle de ilk kez “Şarkılar Bizi Söyler” ile Kanal D ekranında buluştu.

Gül Senin Tenin ve Yıkılmadım Ayaktayım şarkılarıyla müzik ziyafetini başlatan Mahsun Kırmızıgül “Hepinizi çok özledim. Uzun bir ayrılık oldu benim için de...” sözleriyle izleyicileri selamladı. Ünlü sanatçı, gece boyunca Bu Sevda Bitmez, Dinle, Kardeşlik Türküsü, Belalım gibi unutulmaz klasikleriyle hasreti dindirdi. Yıllar sonra “Hoş Geldin” albümüyle müzikseverlerle buluşan Kırmızıgül, yeni albümünden Eyvah, Canın Sağolsun ve Hoş Geldin isimli şarkılarını da seslendirdi. 

Yıllar sonra, “Anlatacaklarım Var” konseptiyle müziğe geri dönen Mahsun Kırmızıgül “Benim heybemde biriktirdiğim hikâyelerim çok. Çok anı biriktirdim. Biraz da farklı bir konsept olsun istedim. Sadece içinde şarkılar değil de biraz da insanlar düşünsün istedim.” sözleriyle ekran başındaki izleyicilere de müziği, hikâyeleri ve keyifli sohbetiyle unutulmaz bir gece yaşattı. 

 MAHSUN KIRMIZIGÜL’Ü DUYGULANDIRAN HEDİYE... 

Şarkılar Bizi Söyler, Mahsun Kırmızıgül’ün hikâyelerinden yola çıkarak hazırladığı hediyesiyle ünlü sanatçıyı adeta zamanda bir yolculuğa çıkardı. Müzik hayatına ağabeyinin aldığı pikapta çalan Edip Akbayram şarkısıyla başlayan Mahsun Kırmızıgül, sürpriz hediye kutusundan çıkan pikap ve albümle geçmiş yıllara döndü.

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümleriyle Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…