Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Şarkılar Bizi Söyler 3. Bölüm 11.03.2021 - Sezen Aksu


10.922 kez izlendi
Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren Şarkılar Bizi Söyler’in üçüncü bölümünde Türk müziğinin Minik Serçe'si Sezen Aksu şarkıları söylendi.
Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren Şarkılar Bizi Söyler’in üçüncü bölümünde Türk müziğinin Minik Serçe'si Sezen Aksu şarkıları söylendi.

Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler üçüncü bölümü ile ekrana geldi.

EN GÜZEL SEZEN AKSU ŞARKILARI...

Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren “Şarkılar Bizi Söyler”in üçüncü bölümünde müziğin zamansız şarkılarının yegane ismi Sezen Aksu’nun şarkıları söylendi. İkinci Bahar, Sarı Odalar, Keskin Bıçak, Beni Yak, Sitem, Tükeneceğiz, Sarışınım, Rakkas, Şinanay gibi Sezen Aksu’nun en güzel şarkıları Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlandı.

KİBARİYE’DEN STÜDYOYA BASKIN...

Sezen Aksu’nun unutulmaz şarkılarıyla renklenen bölümde Kibariye sürprizi yaşandı. Habersiz şekilde “Şarkılar Bizi Söyler” stüdyosuna gelen Kibariye’yi gören Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici şaşkınlığını gizleyemedi. Sezen Aksu şarkılarını söyleyen Kibariye, geceye eğlenceli sohbetiyle de renk kattı.

HAKAN ALTUN’DAN, NİLGÜN BELGÜN’E “YÜZÜK” GÖNDERMESİ...

“Şarkılar Bizi Söyler”in bir diğer konuğu olan ünlü oyuncu Nilgün Belgün, esprili sohbetiyle stüdyoyu kahkahaya boğdu. Ünlü oyuncu konu evlilikten açılınca da Hakan Altun’a taş atmadan da duramadı. Tabii Nilgün Belgün’ün taşlarının altında kalmayan Hakan Altun’dan ünlü oyuncuya cevap gecikmedi. Hakan Altun, Nilgün Belgün’e nasıl yüzük göndermesi yaptı?  Nilgün Belgün, Hakan Altun ile yaptığı tatlı gönül atışmasının yanı sıra geceye muhteşem dansıyla da damga vurdu.

ŞARKILAR SEZEN’İ SÖYLEDİ...

Türk Halk Müziği’nin güçlü sesi Kubat ve ünlü şarkıcı Niran Ünsal da “Şarkılar Bizi Söyler”in konuğu oldu. Unutulmaz Sezen Aksu şarkılarını söyleyen Kubat ve Niran Ünsal, usta sanatçı Sezen Aksu’ya dair anılarını da anlattı...

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın, yürütücü yapımcılığını Hülya Sepken’in üstlendiği, Türkiye’nin en sevilen yıldızlarının efsane şarkılarının söylendi.

Şarkılar Bizi Söyler 11 Mart Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D’de...