Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Şarkılar Bizi Söyler 19. Bölüm 09.10.2021 - 90'lar Türkçe Pop Şarkıları


2.318 kez izlendi
“Şarkılar Bizi Söyler”in yeni bölümünde 90’lı yılların en sevilen şarkıları seslendirildi.
“Şarkılar Bizi Söyler”in yeni bölümünde 90’lı yılların en sevilen şarkıları seslendirildi.

“Şarkılar Bizi Söyler”in on dokuzuncu bölümünde 90’lı yılların en sevilen şarkıları seslendirildi. Çelik, Metin Arolat ve Ege’nin konuk olduğu gecede  Hercai, Dert Değil, Delice Bir Sevda gibi 90’lı yılların birbirinden sevilen şarkıları herkesi adeta o yıllara götürdü.

Programın açılışı ise, Serdar Ortaç’ın bir döneme damga vuran “Karabiberim” şarkısıyla yapıldı. Padişah, Kanasın, Unutmamalı, Med Cezir, Haram Geceler, Alışamadım gibi 90’ların hafızalardan silinmeyen şarkıları Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici tarafından yorumlandı.

ESER YENENLER’DEN KAHKAHA TUFANI KOPARTAN YAŞAR TAKLİDİ…

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki bir diğer konuğu ise, Kanal D’nin sevilen programı Çok Güzel Hareketler 2’nin başarılı sunucusu Eser Yenenler oldu. Yenenler programın açılışında esprileri ile kırdı geçirdi. Hayatında ilk kez Türk Pop Müziği’nin sevilen ismi Yaşar’ı taklit ettiğini söyleyen Eser Yenenler, sonrasında Kumralım şarkısını yorumladı. Eser Yenenler’in hazırladığı emojilerle, 90’lar şarkılarını tahmin etmeye çalışan Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici’nin o anları geceye damga vurdu. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı Şarkılar Bizi Söyler’de Hakan Altun’un kendi şarkısı “Telefon”u tahmin edemediği dakikalar ise herkesi çok güldürdü.

Anıların hafızalarda tazelendiği gecede, Eser Yenenler’in hazırladığı sürpriz hediye kutusu ise  herkeste hem şaşkınlık hem tebessüm yarattı. Hediye kutusundan çıkan 90’lı yıllara ait nostaljik nesnelerle o yıllar bir kez daha özlemle anıldı.

Şarkılar Bizi Söyler yeni bölümü ile Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

Sence Hangisi?

{{question.Title}}

Benzer Videolar