Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Konuştukça 98. Bölüm / 04.09.2021


178 kez izlendi
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde; Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Verda Tunçbilek, evlenmemiş kadınlarda üreme sağlığından yumurta toplama işlemine, erkeklerde infertilite sebeplerinden embriyo transferine kadar tüp bebek tedavisindeki son gelişmeleri anlattı.

Uzman Estetisyen Gökçe Çetin, microblading kaş uygulaması hakkında merak edilen soruları yanıtladı ve kalıcı makyaj trendlerindeki yenilikleri anlattı.

Sağlık Turizmcisi ve Girişimci Seçkin Savran, Türkiye'de sağlık turizminde sunulan hizmet çeşitleri hakkında detaylı bilgiler verdi ve sağlık turizminden yararlanmak isteyenlere adım adım yapılması gerekenleri sıraladı.

Moda Tasarımcısı Rana Büyük, kıyafet alışverişlerinde yapılan en büyük hataları anlattı. Şıklık garantili kombinler ve vücut tipine göre giyinme konusunda önemli tüyolar paylaştı.

Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, cerrahi işlem yaptırmak istemeyenlere özel 20 dakikada yapılan ameliyatsız burun estetiği hakkında detaylı bilgiler verdi.

"Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar yeni bölümüyle Kanal D’de…