Skip to main content
 
Konuştukça izleyicisiyle yeniden buluşuyor!20 Nisan

Konuştukça izleyicisiyle yeniden buluşuyor!

Kanal D’nin her Cumartesi ve Pazar yeni bölümleri ile ekrana gelen, sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici’nin yaptığı programı Konuştukça izleyicisiyle yeniden buluşuyor.

2021'de theta healing tekniği hayatımızı nasıl etkileyecek? 2021'de astrolojide neler olacak?22 Aralık

2021'de theta healing tekniği hayatımızı nasıl etkileyecek? 2021'de astrolojide neler olacak?

Konuştukça'da bu hafta Spiritüel Danışman ve Astrolog Gül Ababey, theta healing ve astrolojinin hayatımıza etkilerini anlattı. 2021'de büyük değişimlerin olacağına dair astrologların açıklamaları devam ederken, Spiritüel Danışman ve Astrolog Gül Ababey theta healing tekniğinin 2021'de insan hayatına gireceğini ve nasıl etkiler yaratacağına dair açıklamalarda bulundu. Daha önce duyulmamış theta healing tekniği nedir? Theta healing tekniği hangi alanlarda kullanılır? 2021'de astrolojide yaşanacak olan büyük değişimler nasıl olacak sorusu merak edilirken, theta healing ve astrolojinin hayatımızı nasıl etkileyecek sorusu gündeme geldi. İşte astroloji ve theta healing tekniğinin hayatımızı nasıl etkileyeceğine dair tüm merak edilenler burada!

Prof. Dr. Ateş Kara uyardı! Kış aylarında salgına dikkat!23 Kasım

Prof. Dr. Ateş Kara uyardı! Kış aylarında salgına dikkat!

Özlem Yıldız'ın sunduğu "Konuştukça" programının konuğu olan Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, pandemiyle ilgili çok kritik açıklamalarda bulundu. Salgında vaka sayılarının artmasıyla koronavirüsle ilgili açıklamalar devam ederken Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara'dan son açıklama geldi. Koronavirüste yeni tedbirlerin açıklanmasının ardından yeni uyarılarda arka arkaya gelmeye devam ediyor. Maske nasıl takılır? Kış aylarının gelmesiyle koronavirüste nasıl önlemler alınmalı?

Kısa çalışma ödeneği nasıl hesaplanır ve nelere dikkat edilmelidir? Mali müşavir açıkladı! 19 Kasım

Kısa çalışma ödeneği nasıl hesaplanır ve nelere dikkat edilmelidir? Mali müşavir açıkladı!

Konuştukça programının konuğu olan Finans Danışmanı ve Mali Müşavir Nihat Arpacı vatandaşlardan gelen soruları yanıtlayarak önemli bilgiler verdi. Pandemi dönemiyle hayatımıza giren ve bir çok çalışanın merak ettiği kısa çalışma ödeneği nasıl hesaplanır? Kısa çalışma ödeneğinin şartları neler? Kısa çalışma ödeneği uzatıldı mı? Kısa çalışma ödeneği ne zaman bitecek? Yükseköğretim kredisini (KYK) yapılandırma olur mu? Peki, Vergi affı hangi borçları kapsıyor? İşte çalışanların merak ettiği kısa çalışma ödeneğine dair tüm soruların cevapları...

"Konuştukça" 26 Eylül Cumartesi başlıyor!20 Eylül

"Konuştukça" 26 Eylül Cumartesi başlıyor!

Kanal D’nin sunuculuğunu, Özlem Yıldız’ın yapacağı yeni programı Konuştukça, 26 Eylül Cumartesi gününden itibaren her hafta sonu ekrana geliyor.