Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Konuştukça 88. Bölüm / 31.07.2021


124 kez izlendi
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde, Bütünleyici Tıp Uzmanı Dr. Dinçer Erdinç, kişiye özel holistik tedavi yöntemlerini anlatarak fibromiyalji hastalarının ağrılarını azaltacak kür tarifi verdi. Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, her hafta olduğu gibi estetik ve güzelliğe dair bilinmeyenleri anlatmaya devam etti. Kök hücre destekli saç ve kaş ekimine dair merak edilen soruları yanıtladı. Uzman Diyetisyen Tuğçe Aytulu, kanser hastalarına özel beslenme tüyoları vererek kemoterapideki bulantı, kusma ve tat değişiklikleriyle başa çıkma yöntemlerini anlattı. Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Mustafa Haksal, kolon kanseri risk faktörleri ve tedavi yöntemleri hakkında çok önemli bilgiler verdi. Nöroloji Uzmanı Dr. Oğuzhan Onultan, müsilajın denizdeki canlılara ve tüketildiği takdirde insan sağlığına etkilerini masaya yatırdı. Ağır metal zehirlenmesini önlemek için yapılabilecekleri sıraladı.

Konuştukça yeni bölümleri ile her Cumartesi- Pazar Kanal D’de...