Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Konuştukça 80. Bölüm / 03.07.2021


148 kez izlendi
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde, şef Elif Korkmazel evde yapması en kolay dondurma tarifini sizler için paylaştı. Fitoterapi Uzmanı Prof. Dr. Malahat Gahramanova, saç dökülmesine sebep olan dış faktörler ve saç kıran sebeplerini anlattı. Saçın yeniden yapılanması ve dökülmesine karşı uygulanabilecek doğal tarifler önerdi. Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bekler, diz, kalça ve omuz bölgelerine uygulanan protez çeşitleri hakkında önemli bilgiler verdi. Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, her hafta olduğu gibi bu haftada estetik konuları ile ilgili bilinmeyenleri anlatmaya devam etti. Endopeel uygulaması yaptırırken dikkat edilmesi gereken detayları sıraladı.

Ve büyük değişim bölümünde Konuştukça yine bir kadınımızı daha hayallerine kavuşturdu. Doç. Dr. Feyza Eraydın ve  Op.Dr. Altuğhan Cahit Vural ile Fariba Ghavidel’in muhteşem değişim serüveni Konuştukça’da ekrana gelecek.

Konuştukça her Cumartesi ve Pazar Kanal D’de...