Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Konuştukça 78. Bölüm / 26.06.2021


97 kez izlendi
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde, şef Elif Korkmazel hem pratik hem de lezzetli atıştırmalık olan zeytinli milföy çubukları tarifini sizler için paylaştı. Protez Tırnak Uzmanı Raile Bayraktar, protez tırnakların yapım aşamasından kullanım süresine, bakımından yılın tırnak trendlerine kadar tırnak ile ilgili pek çok konunun önemli detaylarını sıraladı. Fitoterapi Uzmanı Dr. Şenol Şensoy, birçok hastalığın tedavisinde uygulanan fitoterapinin kanser tedavisi üzerindeki etkilerini anlattı. Oyuncu Koçu ve Eğitmeni Leyla Albayrak, kamera önü oyunculuk eğitimi hakkında merak edilen soruları yanıtladı, küçük yaşta oyuncu olmak için izlenmesi gereken yol hakkında önerilerde bulundu. Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, her hafta olduğu gibi bu haftada estetik konuları ile ilgili bilinmeyenleri anlatmaya devam etti. Yüz estetiğindeki yenilikler hakkında bilgiler verdi. Azerbaycan’ın ünlü saz ustası Serkar Shemkirli, ilginç sanat yolculuğunu ve hayalleri anlattı. Kulakların pasını silecek saz performansı ile de keyifli dakikalar yaşattı.

Konuştukça her Cumartesi ve Pazar Kanal D’de...