Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Konuştukça 74. Bölüm / 12.06.2021


144 kez izlendi
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde, mutfakta harikalar yaratan şef Elif Korkmazel patatesli peynirli lavaş ve şipşak poğaça tariflerini paylaştı. Diş Hekimi Veysel Bilge, implant tedavisinden gülüş tasarımına kadar ağız ve diş sağlığına dair önemli bilgiler verdi. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Yavuz Sultan Selim Cerrah, nefes alma problemlerinde ve estetik amaçla yapılan burun ameliyatları yöntemlerine dair merak edilen soruları yanıtladı. Medikal Onkoloji Uzmanı Doç. Dr. Fatma Şen, mesane kanseri sebeplerini ve mesane kanseri tedavilerinde uygulanan yöntemlerdeki son gelişmeleri anlattı. Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, her hafta olduğu gibi bu haftada estetik konuları ile ilgili bilinmeyenleri anlatmaya devam etti ve yaşlanma karşıtı altın önerilerde bulundu. Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Tülin Kaçmaz, diyabetin gözde bıraktığı hasarlar ve diyabete bağlı göz hastalıklarında uygulanan cerrahi müdahaleler hakkında detaylı bilgiler verdi.

Konuştukça her Cumartesi ve Pazar saat 08.30’da Kanal D’de...