Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Konuştukça 65. Bölüm / 09.05.2021


220 kez izlendi
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde, şef Elif Korkmazel şöbiyet yaparken, Özlem Yıldız oğlu Demir ile Anneler Günü’ne özel mutfağa giriyor. Demir, annesi Özlem Yıldız ile kalp şeklinde pizza yaparken, annesine olan sevgisini anlatacak.

Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, sağlıklı bir cilt için kolajenin önemini anlatırken, kolajen miktarını artırmanın doğal yollarını sizler için paylaştı. Astrolog ve Spiritüel Danışman Ferdi Bozduman ise, karma çeşitleri, hayatımızda kendi kendimize yaptığımız blokajları ve karmanın ikili ilişkiler üzerindeki etkilerini paylaştı.

Avukat Sedef Şener Duman ve Avukat Tuba Yaşar, ayrımcılık tazminatı nasıl talep edilir, işçinin yaşadığı kazalar hangi şartlar altında iş kazası olarak değerlendirilir, pandemi döneminin iş hukukuna etkileri nelerdir sorularını yanıtladı. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Ruşen Atmaca, erkek kısırlığı ve tüp bebek tedavisindeki son gelişmeleri açıkladı.

Konuştukça her Cumartesi ve Pazar saat 08.30’da Kanal D’de...