Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Konuştukça 53. Bölüm / 28.03.2021


175 kez izlendi
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde,  şef Elif Korkmazel,  yapımı pratik tadı şahane lavaşta döner tarifi verdi. Aile ve Eğitim Danışmanı Filiz Karalı, evlilik öncesi en sık yaşanan sorunlar neler? Evlilikte başarısızlığa yol açan kişilik özellikleri hangileri? gibi konular hakkında detaylı bilgi verdi ve sağlıklı bir ilişki için önerilerde bulundu. Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, daha parlak ve canlı bir cilt için yapılabilecek uygulamaları anlattı. Döner ustası Kadir Öner ve sunucu Lokman Dağ, et dönerin birbirinden lezzetli hallerini Konuştukça izleyicileriyle paylaştı. Zayıflama ve Güzellik Uzmanı Meltem Şarkışlalı, sağlıklı ve hızlı bölgesel zayıflama yöntemlerini anlattı.

Ve büyük değişim bölümünde Konuştukça bir kadınımızı daha hayallerine kavuşturdu. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı  Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural’ın estetik dokunuşları ve Diş Hekimi Doç. Dr. Feyza Eraydın’ın gülüş tasarımları ile 45 yaşındaki iki çocuk annesi Selma Berk’in inanılmaz değişim serüveni Konuştukça’da ekrana gelecek.

Konuştukça her Cumartesi ve Pazar saat 08.30’da Kanal D’de...