Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Konuştukça 51. Bölüm / 21.03.2021


227 kez izlendi
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde, şef Elif Korkmazel, Türk mutfağının gözde tatlılardan şekerpareyi püf noktaları ve kendine has tarifiyle yaptı. Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Şevki Çetinkalp,  obezite sebepleri,  obezitenin yol açtığı sağlık sorunları, çocuklarda obezite görülme sıklığı ve risk faktörleri hakkında soruları cevapladı. Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, migren, aşırı terleme ve diş sıkma gibi sorunların botoks uygulamaları ile nasıl tedavi edildiğini anlattı. Kadın Hastalıkları - Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Doç. Dr. Şeyma Fenercioğlu, tüp bebek tedavisinde başarıyı arttıran faktörleri paylaştı. Ve büyük değişim bölümünde Konuştukça bir kadınımızı daha hayallerine kavuşturdu. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Altuğhan Cahit Vural ile Diş Hekimi Doç. Dr. Feyza  Eraydın’ın sihirli dokunuşlarıyla 46 yaşındaki Menekşe Korkmaz’ın muhteşem değişim serüveni Konuştukça’da...

Konuştukça her Cumartesi ve Pazar saat 08.30’da Kanal D’de...