Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Konuştukça 175. Bölüm / 29.05.2022


0 kez izlendi
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Konuştukça bu hafta da çok renkli ve farklı konulara değindi. Güzellik Danışmanı Deniz Kalender, kişisel bakımın önemini anlattı. Kalender, kişisel bakımın insanı psikolojik olarak da desteklediği belirtti. Bebek, Çocuk ve Genç Psikoterapisti Uzm. Dr. Ömer Uçur, çocukluk çağı travması, bebeklerde yeme problemi, dikkat dağınıklığı, hiperaktivite bozukluğu ve sınav kaygısı gibi önemli konulara değindi. Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Emine Öztürk, kadınlarda idrar kaçırma, rahim ağzı kanseri, miyomlar hakkında önemli bilgiler verdi. Öztürk ayrıca, genital estetik uygulamaları hakkında da merak edilen soruları cevapladı. Yaz aylarında sık görülen rahatsızlıklardan olan tırnak mantarı ve ayak kokusuyla ilgili Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici önemli noktalara değindi. Ekici, mantar ve ayak kokusu ile mücadele yöntemlerini anlattı ve pratik tarifler verdi. 

"Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar yeni bölümüyle Kanal D’de…