Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Konuştukça 168. Bölüm / 07.05.2022


44 kez izlendi
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Konuştukça’nın bu bölümünde, Eğitimci ve Yazar Dilek Cesur, çocuk eğitiminde ailecinin tutumunun önemini izleyiciler ile paylaştı. Cesur, her çocuğun keşfedilmemiş bir ülke olduğunu vurgulayarak, dünyaya getireceğimiz çocuğun en güzel yönlerini keşfetmek için çocuk eğitim kitaplarını okumanın önemli olduğunu belirtti. Op. Dr. Tülin Kaçmaz, göz hastalıkları ve cerrahisindeki son gelişmeler hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Güzellik Uzmanı Eğitmeni Öznur Gençdoğuş, son zamanlarda en çok tercih edilen güzellik uygulamaları hakkında bilgi verdi. Gençdoğuş, ipek kirpik uygulamasının detaylarını ve güzellik trendlerini anlattı. Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Ahmet Duymaz, Liposuction ile vücut şekillendirme uygulamalarına değindi. Duymaz, Liposuction’ın ideal vücut kitle endeksine sahip olan kişilerde, inatçı ve yağ erimesi olmayan bazı bölgelere uygulandığını belirtti. Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, dekolte boyun ve el gençleştirme yöntemlerini anlattı. Ekici, Boyun ve dekolte bölgesinin yaşlanma sebepleri ve yapılan trend uygulamalar hakkında bilgi verdi. 

"Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar yeni bölümüyle Kanal D’de…