Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Konuştukça 167. Bölüm / 01.05.2022


88 kez izlendi
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde El Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Tamer Coşkun, çocuklarda ve yetişkinlerde en sık görülen el hastalıklarını sıraladı. Coşkun, tetik parmak, karpal tünel sendromu, doğumsal fazla parmak ya da yapışık parmak tedavi yöntemlerine dair merak edilen soruları yanıtladı. Uzman Estetisyen Neşe Canlı, hangi cilt tipine sahip olduğumuzu anlamamızı sağlayan cilt analizinin önemine değinerek cilt tiplerine göre bakım tüyoları verdi. Eğitimci ve Yazar Dilek Cesur, çocuklarda mahremiyet eğitimi hakkında çok önemli bilgiler vererek anne ve babalara altın değerinde tavsiyelerde bulundu. Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Ahmet Duymaz, kol derisi neden sarkar, kol germe estetiği kimlere ve nasıl yapılır, kol germe estetiği sonrasında nelere dikkat etmek gerekir sorularını cevapladı. Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, bağışık sistemini güçlendiren en etkin uygulamaları anlattı.

"Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar yeni bölümüyle Kanal D’de…