Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Konuştukça 164. Bölüm / 23.04.2022


29 kez izlendi
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde; Şef Elif Korkmazel, aralarında Özlem Yıldız’ın oğlu Demir’inde bulunduğu 23 Nisan’a özel minik konuklarıyla mutfağa girdi. Elif Korkmazel ve minik misafirleri tatlısından tuzlusuna birbirinden lezzetli kurabiyeler yaparak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşkuyla kutladı.

Diğer taraftan Uzman Estetisyen Seher Tunalı ve Uzman Estetisyen Serkan Tunalı kaşa uygulanan “microblading” tekniğine dair merak edilen soruları yanıtladı.

Diş Hekimi Kemal Günbaş, çocuklarda yaygın bir şekilde görülen çene bozukluğunun sebeplerini anlatarak tedavisinde uygulanan yöntemlere dair bilgiler verdi.

Eczacı Hilal Satıcıoğlu Ersöz, probiyotiklerin bağırsak sağlığındaki önemine değinerek sağlıklı bir bağırsak için yapılabilecekleri sıraladı.

Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, her hafta olduğu gibi estetik ve güzelliğe yönelik bilinmeyenleri anlatmaya devam etti. Ekici bu hafta, yüze uygulanan 5 nokta lifting uygulamasını masaya yatırdı.

"Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar yeni bölümüyle Kanal D’de…