Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Konuştukça 162. Bölüm / 16.04.2022


6 kez izlendi
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde; Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mahmut Nuri Karatoprak, doğum sonrası vücutta oluşabilecek deformasyonları anlatarak annelik estetiğinde uygulanan teknikler hakkında bilgiler verdi.

Ortodonti Uzmanı Dr. Didem Batıtürk, diş çapraşıklıklarının tedavisinde kullanılan şeffaf plaklara dair merak edilen soruları yanıtladı.

Gastroenteroloji Uzmanı Prof. Dr. Serhat Bor, huzursuz bağırsak sendromu konusunu masaya yatırdı. Bor, huzursuz bağırsak sendromunun sebepleri ve tedavi yöntemlerine dair çok önemli bilgiler paylaştı.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Prof. Dr. Cihat Ünlü, yumurtalık kistleri ve rahim miyomları nedir, belirtileri nelerdir? Kadınlarda ne sıklıkla ortaya çıkar? Tedavi edilmezse ne gibi sıkıntılara yol açabilir? Konuya dair edilen tüm soruları yanıtladı.

Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, her hafta olduğu gibi estetik ve güzelliğe yönelik bilinmeyenleri anlatmaya devam etti.

"Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar yeni bölümüyle Kanal D’de…