Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Konuştukça 153. Bölüm / 13.03.2022


159 kez izlendi
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde Ortodonti Uzmanı Dr. Sema Koyuncu, diş çapraşıklarının tedavisinde kullanılan şeffaf plaklar hakkında akıllara takılan soruları yanıtladı.

Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Didem Trabulus, meme kanserinin sebepleri, teşhis ve tedavi yöntemlerini anlatarak meme kanserine karşı farkındalık oluşturacak uyarılarda bulundu.

Genel Sanat Yönetmeni Serhat Turak, Türk ve Azerbaycanlı dansçıların tarihi olayları müzik ve dansla harmanlayarak sahneye taşıdıkları “Kardeşlik Destanı” müzikalinin detaylarını anlatarak muhteşem dans performansı sergiledi.

Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, her hafta olduğu gibi ameliyatsız cilt gençleştirme yöntemlerindeki yenilikleri anlatırken Özlem Yıldız’da ödem atıcı, metabolizma hızlandırıcı çok özel tarif paylaştı.

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Ahmet Duymaz, bu hafta da meme küçültme ameliyatlarını masaya yatırdı. Büyük göğüslerin vücutta yarattığı deformasyonları anlatan Duymaz, meme küçültme ameliyatlarında uygulanan teknikler hakkında bilgiler verdi.

"Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar yeni bölümüyle Kanal D’de…