Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Konuştukça 138. Bölüm / 22.01.2022


143 kez izlendi
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde Medikal Estetik Hekimi Dr. Reşat Arpacı, saç ekiminde uygulanan teknikler ve saç ekimi aşamalarını anlatırken Estetisyen Aydeniz Arpacı, kalıcı kaşta uygulanan microblading tekniği nedir, nasıl uygulanır, kalıcı kaşın etkisi ne kadar sürer, işlem sonrası nelere dikkat etmek gerekir sorularını cevaplayarak kalıcı makyaj yaptırmak isteyenlere özel tüyolar verdi.

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Hekimi Uzman Dr. Ahmet Özen, alternatif tedavi yöntemleri olarak kullanılan ozon tedavisi, hacamat, akupunktur ve fitoterapiye dair merak edilen soruları yanıtladı.

Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Peykan Türkçüoğlu, retina hastalıklarından ani görme kayıplarına, diyabetin gözde bıraktığı hasarlardan sarı nokta hastalığına kadar göz hastalıkları tedavisi ve göz cerrahi teknolojisine dair çok önemli bilgiler paylaştı.

Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, kronik yorgunluk ve ağrıların sebeplerini anlatarak yaşam kalitenizi artıracak önerilerde bulundu.

"Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar yeni bölümüyle Kanal D’de…