Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Konuştukça 137. Bölüm / 16.01.2022


176 kez izlendi
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde Eğitim Uzmanı Kerem Taşçı, online yabancı dil eğitiminin klasik metotlardan farkı ve avantajlarını anlatarak yabancı dil öğrenmek isteyenlere çok özel tavsiyelerde bulundu.

Diş Hekimi Dr. Emine Karakuzular, gülüş estetiği ve diş tedavilerinde uygulanan tekniklere dair akıllara takılan soruları yanıtladı.

Moleküler Biyoloji Genetik ve Biyoteknoloji Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Erdem Tezcan, sedef, egzama, kabızlık ve otizm gibi birbirinden çok farklı hastalıkların bağırsakla ilişkisini anlatarak bu hastalıkların bağırsak terapisi ile nasıl tedavi edildiğine dair çok önemli bilgiler paylaştı.

Diyetisyen Sıla Çakır Öngün, beslenirken en çok yapılan hataları sıraladı ve kilo vermek isteyenlere çok özel tarifler verdi.

Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici bu hafta, güneş, doğum ve yaşlılık lekelerini masaya yatırdı ve leke tedavisindeki yenilikleri anlattı.

"Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar yeni bölümüyle Kanal D’de…