Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Konuştukça 136. Bölüm / 15.01.2022


174 kez izlendi
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde Fitoterapi Uzmanı Dr. Şenol Şensoy, fitoterapinin kanser tedavisi üzerindeki etkilerini anlatarak bitkilerle doğal tedavi yöntemleri hakkında çok önemli bilgiler verdi.

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bilgehan İlker, doğum sonrası yapılabilecek estetik uygulamalara dair merak edilen soruları yanıtladı.

Kalıcı makyaj Uzmanı ve Estetisyen Figen Koç, kaş, göz ve dudaklarda uygulanan kalıcı makyaj trendlerini ve kalıcı makyaj yaptırırken özellikle dikkat edilmesi gereken detayları sıraladı.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Şükrü Budak, toplumda sık görülen idrar kaçırmanın altında yatan sebepleri anlatırken Üroloji Uzmanı Op. Dr. Uygar Miçooğulları, idrar kaçırmada uygulanan tedavi seçenekleri hakkında bilgiler verdi.

Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, her hafta olduğu gibi ameliyatsız cilt gençleştirme uygulamalarındaki yenilikleri anlatmaya devam etti. 

"Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar yeni bölümüyle Kanal D’de…