Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Konuştukça 122. Bölüm / 27.11.2021


252 kez izlendi
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde, Alternatif Tıp Uzmanı Ali Saydere, tüm dünyada yaygınlaşmaya başlayan “Geleneksel Çin Tıbbı” hakkında detaylı bilgiler vererek bebekler, çocuklar, yetişkinler ve emziren anneler için kabızlığa iyi gelecek doğal tarifler paylaştı.

Estetik Diş Hekimi Dr. Hatice Turan, ağız ve diş sağlığının genel sağlığımız üzerindeki etkilerini anlatarak diş estetiği ve fonksiyonel tedaviler ile ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

Göz Hastalıkları ve Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Gencer, uzak, yakın ve ara mesafe görme bozukluklarında uygulanan cerrahi yöntemlerdeki son gelişmeleri anlattı.

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. İlker Özden ile Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Şebnem Tamcı, diz protezi ameliyatı ve rehabilitasyonuna dair detaylı bilgiler verdi.

Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, saçların dökülmesine sebep olan dış faktörleri anlatarak saç dökülmesine karşı uygulanan tedavi yöntemlerini sıraladı.

"Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar yeni bölümüyle Kanal D’de…