Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Konuştukça 116. Bölüm / 06.11.2021


151 kez izlendi
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde, okul çağındaki çocukların sıkça karşılaştığı omurga hastalıkları masaya yatırıldı. Fizyoterapist Elif Akıncı, çocuklarda skolyoz ile kifozun sebeplerini ve risk faktörlerini anlatarak ameliyatsız tedavi yöntemleri hakkında detaylı bilgiler verdi.

Ortodonti Uzmanı Dr. Mehmet Gedik, ortodonti tedavisindeki yeniliklerden bahsetti ve şeffaf plak tedavisine dair merak edilen soruları yanıtladı.

Uzman Estetisyen Meltem Toprak, sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olabilmek için yaşlanma karşıtı bakım tüyoları verdi.

İş İnsanı Fevzi Uzel, tatlı-tuzlu kurabiye çeşitleri, yaş pasta, poğaça, ekmek çeşitleri ve ekmek içeriklerinin yükselen trendlerini anlattı. Uzel, pastane ürünlerinin tüketim sürelerinden saklama koşullarına kadar tüketicileri bilgilendirdi.

Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, her hafta olduğu gibi estetik ve güzelliğe yönelik bilinmeyenleri anlatmaya devam etti.

"Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar yeni bölümüyle Kanal D’de…