Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Konuştukça 113. Bölüm / 24.10.2021


140 kez izlendi
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde, İş İnsanı Özgün Akmaz, dezenfekte amaçlı kullanılan ozonun faydaları ve kullanım alanlarıyla ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Murat Çobanoğlu, son yıllarda hızla artış gösteren fıtığın sebepleri ve ameliyatsız fıtık tedavilerindeki yenilikler hakkında detaylı bilgiler verdi.

Tasarımcı Filiz Boynukısa, ev aksesuarlarındaki son trendleri anlatarak göz alıcı bir sofra düzeni için sunum örnekleri gösterdi.

Estetik, Plastik, Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Oğuz Çörtük ve Estetik, Plastik, Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alpay Duran, karın germe operasyonlarından meme estetiğine kadar doğum sonrası yapılabilecek annelik estetiğinin tüm detaylarını A’dan Z’ye anlattılar.

Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici, dolgu uygulamalarından cilt gençleştirmeye, terleme tedavisinden lazer epilasyona kadar erkeklere özgü en trend estetik uygulamalarına yönelik bilgiler verdi.

"Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar yeni bölümüyle Kanal D’de…