Skip to main content
 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Konuştukça 104. Bölüm / 25.09.2021


99 kez izlendi
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.
Sunuculuğunu Özlem Yıldız ve Dr. Biran Ekici’nin yaptığı program “Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar günü Kanal D’de ekrana geliyor.

Programın bu bölümünde, Gıda Takviyesi ve Beslenme Derneği Başkanı Samet Serttaş, bilinçsiz gıda takviyesi kullanmanın zararlarını anlatarak besin takviyesi kullanan tüketicilere dikkat edilmesi gereken konularla ilgili çok özel bilgiler verdi. Hemşire ve Uzman Estetisyen Yeşim Özkalp, cilt bakımının önemine değinerek sağlıklı ve parlak bir cilde dair altın önerilerde bulundu.

Nöroloji Uzmanı Dr. Oğuzhan Onultan, uyku problemlerinden baş ağrısına, anksiyete sebeplerinden öfke sorununa kadar son dönemde artış gösteren nörolojik hastalıkları ve tedavi yöntemlerini anlattı. Anesteziyoloji ve Reanimasyon Uzmanı Prof. Dr. Serbülent Gökhan Beyaz, bel ve boyun fıtığı, kronik kas ağrıları ve omurgaya zarar veren hareketleri anlatarak ameliyatsız tedavi yöntemleri hakkında detaylı bilgiler verdi. Medikal Estetik Hekimi Dr. Biran Ekici her hafta olduğu gibi estetik ve güzelliğe dair bilinmeyenleri anlatmaya devam etti.

"Konuştukça" her Cumartesi ve Pazar yeni bölümüyle Kanal D’de…