Skip to main content
 

Murat Boz ve Burak Özçivit'in düeti herkesi mest etti!

Murat Boz “Kardeşim Benim” filminde de seslendirdiği “Güneye Giderken” şarkısıyla stüdyodaki seyircilerin kulaklarının pasını silerken, Burak Özçivit’e yapılan ses değiştirme şakası ise stüdyoda kahkaha tufanı kopmasına sebep oldu.

Murat Boz ve Burak Özçivit'in düeti herkesi mest etti!
Murat Boz ve Burak Özçivit'in düeti herkesi mest etti!

Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, "20. Yıl"ını kutlayan sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta; "Kardeşim Benim" filminin başrol oyuncuları olan pop müziğin sevilen ismi Murat Boz, ünlü oyuncular Aslı Enver ve Burak Özçivit konuk oldu.

Murat Boz “Kardeşim Benim” filminde de seslendirdiği “Güneye Giderken” şarkısıyla stüdyodaki seyircilerin kulaklarının pasını sildi.

Murat Boz - Güneye Giderken

Murat Boz - Güneye Giderken / Özel Klipler

Murat Boz'un sesinden “Güneye Giderken” adlı şarkı Beyaz Show'da sizlerle.   Hemen izle

“Kardeşim Benim” filminin kamera arkası görüntüleri izleyicilere eğlenceli anlar yaşattı.

“Kardeşim Benim” kamera Arkası!

Artık bir Beyaz Show klasiği haline gelen ses değiştirme şakasının hedefi bu hafta Burak Özçivit’ti. Görüntüler stüdyoda kahkaha tufanı kopmasına sebep oldu.

Burak Özçivit'e seslendirme sürprizi!

Burak Özçivit'e seslendirme sürprizi! / Özel Klipler

Beyazıt Öztürk, programına konuk olan Burak Özçivit'in sesinin altına başka bir sesle değiştiriyor ve olanlar oluyor.    Hemen izle

Gecenin bir başka sürprizi ise Murat Boz ve Burak Özçivit düetiydi. “Özledim” şarkısını söyleyen Murat Boz’a eşlik eden Burak Özçivit izleyen herkesi mest etti.

Murat Boz & Burak Özçivit - Özledim

Murat Boz & Burak Özçivit - Özledim / Özel Klipler

Murat Boz ve Burak Özçivit düeti geceye damgasını vurdu.   Hemen izle

Beyaz yine bir izleyicinin hayalini daha canlı yayında gerçekleştirdi. Sevdiği kıza yazdığı şiiri canlı yayında okumak isteyen Emre Önal, programda bu hayalini gerçekleştirme imkanı buldu.

Beyaz Show - 15 Ocak 2016 Yayınından Kareler / Foto Galeri

Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı, "20. Yıl"ını kutlayan sevilen talk- show programı "Beyaz Show"a bu hafta; "Kardeşim Benim" filminin başrol oyuncuları olan pop müziğin sevilen ismi Murat Boz, ünlü oyuncular Aslı Enver ve Burak Özçivit konuk oldu.   Tüm resimler

Ekranda "20. Yıl"ını kutlayan Beyaz Show, birbirinden eğlenceli anları, şahane konukları, müthiş sürprizleri, komik videoları ve şen kahkahalarıyla her Cuma akşamı saat 23:15'te Kanal D'de olmaya devam edecek...