Skip to main content
 

Arka Sokaklar 602. Bölüm Özeti

Tüm kanıtlar Cemal’i suçlu gösterse de ekip olayın peşini bırakmaya niyetli değildir,

Arka Sokaklar 602. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 602. Bölüm Özeti

CEMAL, SUDE’NİN VERDİĞİ İFADE İLE GÖZALTINA ALINIR…

Cemal, Sude’nin hastanede verdiği ifade nedeni ile Hüsnü ve müfettiş İdil tarafından gözaltına alınır. Cemal ifadesinde tek hatırladığı şeyin Sude’nin evine girişi olduğunu söyler. Mevcut deliller Sude’nin ifadesini doğrular niteliktedir. Cemal, Ezgi’ye olay gecesi önce fotoğrafçı Ufuk’un sonra Sude’nin evine gittiğini itiraf eder. Ezgi, Cemal’in söyledikleri ve var olan deliller nedeniyle Cemal’e olan inancını kaybeder. Ekibimiz, tüm kanıtlar Cemal’i suçlu gösterse de olayın peşini bırakmaya niyetli değildir, fotoğrafçı Ufuk ve Sude’nin ailesi ile ilgili araştırma başlar.

EKİBİMİZ, EŞİ TARAFINDAN ŞİDDET GÖREN SELVİ’NİN YARDIMINA KOŞAR…

Ekibimiz devriye sırasında gelen aile içi şiddet ihbarı ile olay yerine harekete geçer. Madde bağımlısı Adem, oğlu Furkan’ın önünde eşi Selvi’ye adeta işkence uygulamaktadır. Ekibimizi gören Adem evden kaçarken, Selvi hastaneye kaldırılır. Selvi’nin tedavisi devam ederken yakalanan Adem, çıkarıldığı mahkemede denetimli serbestlik kararı ile salıverilir. Selvi ve oğlu Furkan, ablası Kader’in yanına yerleşir. Durumu Engin’den öğrenen başak, boşanma davası için gönüllü olarak Selvi’nin avukatlığını üstlenir. Fakat Adem’in Selvi’den vazgeçme niyeti yoktur.

MÜFETTİŞ İDİL, CEMAL SORUŞTURMASINDA MESUT KOMİSER’İN YARDIMINA BAŞVURUR…

Müfettiş İdil’in, Cemal soruşturmasında sık sık Mesut’un yardımına başvurması Selin Komiserin dikkatinden kaçmamaktadır. İzbe bir sokakta işlenen bir cinayet için harekete geçen Mesut ve Selin, olay yerinde yine İdil ile karşılaşır.

Arka Sokaklar yeni bölümü ile 5 Kasım Cuma akşamı Kanal D’de...

Arka Sokaklar 602. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Cemal, Sude’nin hastanede verdiği ifade nedeni ile Hüsnü ve müfettiş İdil tarafından gözaltına alınır. Arka Sokaklar yeni bölümü Cuma akşamı saat 20.00'da Kanal D’de...   Tüm resimler

Oyuncular

Ela Yörüklü

Ela Yörüklü

Ezgi Vural
Yiğitcan Ergin

Yiğitcan Ergin

Cemal Şahin
Oya Okar

Oya Okar

Selin Demirci
Ozan Çobanoğlu

Ozan Çobanoğlu

Hakan Çınar
Özgür Ozan

Özgür Ozan

Hüsnü Çoban
Şevket Çoruh

Şevket Çoruh

Mesut Güneri
Zafer Ergin

Zafer Ergin

Rıza Soylu