Skip to main content
 

Arka Sokaklar 354. Bölüm Özeti

Onur ve Mesut Zor Günler Geçiriyor. Onur babasını bulurken, Mesut ise Cengiz ile görüşmeye başlıyor. Arka Sokaklar 354. Bölüm Cuma akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!..

Arka Sokaklar 354. Bölüm Özeti
Arka Sokaklar 354. Bölüm Özeti

Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Müge Boz, Can Nergiz, Alp Korkmaz ve Beril Kayar’ın oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” bu hafta da heyecan ve macera dolu bir bölüm ile ekrana geliyor. Beğeniyle izlenen dizinin bu bölümünde; Onur babasını bulurken, Mesut ise Cengiz ile görüşmeye başlıyor.

Onur, babası Ali Kemal’in mafyaya hizmet eden bir adam olduğunu öğrenmiş ve bunu Ece ile paylaşmıştır. Onur’un kardeşi Baran’ı yıllar sonra bulması, sonrasında kendi elleriyle cezaevine koyması, üzerine  birde babasının bu durumu, Onur’u psikolojik olarak iyiden iyiye çökertmiştir.

FRAGMANI İZLE!

Rıza Baba, Onur’un babası ile tanışmak ister fakat Onur buna hazır olmadığını dile getirse de, gene de babası ile buluşmaya gider. Giderken kız arkadaşı Eceyi de yanında götürür. Ali Kemal ise Baran’ı görmeye cezaevine gider. Baran babasına fazlasıyla sıcak davranır.

Ali Kemal, Ece ve Onur nihayet buluşurlar. Fakat sohbetleri yeni başlamıştır ki Ali Kemal’ in patronu Ragıp’ın oğlu bir barda olay çıkartmıştır ve Ali Kemal karanlık hayatına bir kez daha geri dönmek zorunda kalır.

Arka Sokaklar 354. Bölüm / Foto Galeri

Onur ve Mesut Zor Günler Geçiriyor. Onur babasını bulurken, Mesut ise Cengiz ile görüşmeye başlıyor. Arka Sokaklar 354. Bölüm Cuma akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!..   Tüm resimler

Mesut, Esma’nın ölümünden sonra iyice psikopatlaşmıştır. Arif müdür ise Amerika’dan dönmüş ve Rıza Baba’dan genel durum hakkında bilgi alırken, Mesut’un da durumunu sormuştur. Rıza Baba Mesut’u açığa aldığını ve savcılıktan bilgi beklediğini Arif Müdür ile paylaşır. Arif, Rıza’nın kararlarının arkasındadır.

Hüsnü, Mesut’u toparlamak için elinden geleni yapsa da çoğu zaman kayıtsız kalmaktadır. Cengiz ise Mesut’u arar ve görüşmek istediğini söyler. Mesut önceleri görüşmek istemese de, Rıza Baba’nın kendisini sildiğini düşünerek Cengiz ile görüşmeye karar verir.

Arka Sokaklar 354. Bölüm Cuma akşamı saat 20:00'de Kanal D'de!..

Oyuncular

Ela Yörüklü

Ela Yörüklü

Ezgi Vural
Yiğitcan Ergin

Yiğitcan Ergin

Cemal Şahin
Oya Okar

Oya Okar

Selin Demirci
Ozan Çobanoğlu

Ozan Çobanoğlu

Hakan Çınar
Özgür Ozan

Özgür Ozan

Hüsnü Çoban
Şevket Çoruh

Şevket Çoruh

Mesut Güneri
Zafer Ergin

Zafer Ergin

Rıza Soylu