Skip to main content
 

Zalim İstanbul 38. Bölüm Özeti

Cemre’nin tüm çabasına rağmen, Ceren’in Dna raporunu ortaya çıkarması köşkün ortasına bomba gibi düşer. Zalim İstanbul 38. Bölüm 15 Haziran 2020 Pazartesi akşamı saat 20.00'da Kanal D'de!

Zalim İstanbul 38. Bölüm Özeti
Zalim İstanbul 38. Bölüm Özeti

Agah’ın kalbi Cenk’in kendi oğlu olmamasına dayanamaz ve hayatını kaybeder. Nedim Cemre’nin gerçeği bildiği halde saklıyor olmasını bir türlü affedemez. Cemre, Özge ile konuştuktan sonra duygularını sorgulamaya başlar ve bir karar alır. Aldığı kararı muhatabına açıklar ancak sebebini bilmediği bir engelle karşı karşıya kalıp, reddedilir.

 

Zalim İstanbul 38. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Köşkte dengeler değişiyor! Zalim İstanbul yeni bölümüyle 15 Haziran Pazartesi günü saat 20.00'da Kanal D'de!   Tüm resimler

Cenk ve Nedim’in kardeşlikleri ise yepyeni bir durumla sınanmaktadır. Bu yeni durum ikisinin de istemediği kararlar almasına sebep olur.

Aldıkları kararlar Ceren ve Cemre’nin hayatlarını da etkileyecektir.  Ceren ise Agah’ın ölümünden sonra köşke geri döner. Döndüğü gece öğrendiği sır köşkün temellerini yerinden oynatacak olaylara sebep olacaktır.

Zalim İstanbul yeni bölümüyle 15 Haziran Pazartesi 20.00'da Kanal D'de!

 

 

Zalim Istanbul Episode 38 Summary

Ceren brings the DNA report to light despite Cemre’s efforts and it astonishes everyone. Zalim Istanbul Episode 38 returns on June 15th, Monday at 8 pm on Kanal D!

Agah’s heart cannot stand the fact that Cenk is not actually his son and he passes away. Nedim cannot forgive Cemre because he finds out she has known this fact the whole time and has not revealed it. Having talked to Ozge, Cemre questions her feelings and makes a decision. She shares her decision with the person who is the subject of it, but she gets rejected because of a fact she is unaware of.

Cenk and Nedim’s brotherhood is tested by a whole new situation. It leads them both to make a choice reluctantly.

The decisions they make will also affect the lives of Ceren and Cemre. Ceren returns to the mansion after Agah’s death. The secret she learns about in the night she comes back is going to cause dreadful events that will appall the residents of the mansion.

Zalim Istanbul Episode 38 returns on June 15th, Monday at 8 pm on Kanal D!

Oyuncular

İdris Nebi Taşkan

İdris Nebi Taşkan

CİVAN YILMAZ
Sera Kutlubey

Sera Kutlubey

CEMRE YILMAZ
Bahar Şahin

Bahar Şahin

CEREN YILMAZ
Berker Güven

Berker Güven

NEDİM KARAÇAY
Simay Barlas

Simay Barlas

DAMLA KARAÇAY
Ozan Dolunay

Ozan Dolunay

CENK KARAÇAY
Mine Tugay

Mine Tugay

ŞENİZ KARAÇAY
Deniz Uğur

Deniz Uğur

SEHER YILMAZ
Fikret Kuşkan

Fikret Kuşkan

AGAH KARAÇAY