Skip to main content
 

Zalim İstanbul 39. Bölüm Final Özeti

“Zalim İstanbul” final bölümü ile ekrana geliyor...

Zalim İstanbul 39. Bölüm Final Özeti
Zalim İstanbul 39. Bölüm Final Özeti

Ceren ve Şeniz’in hayatları korkunç bir şekilde son bulur. Yılmaz ailesi Ceren’in yasını tutamadan yepyeni bir gündemle sarsılır. Bu defa kıyamet müştemilatta kopacaktır. Cemre annesinin yıllardır sakladığı sırrın ortaya çıkmasıyla karmakarışık duygular içine girer. Bu yolda en büyük destekçisi, araları hala bozuk da olsa Nedim olacaktır.

Cenk anne ve babasını arka arkaya kaybettikten sonra geri kalan zamanını oğlu ile geçirmeye karar verir. Bu kararda hastalığının da payı büyüktür.

Zalim İstanbul 39. Bölüm Final Fotoğrafları / Foto Galeri

Ceren ve Şeniz’in hayatları korkunç bir şekilde son bulur. Zalim İstanbul final bölümüyle Pazartesi 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Civan başlarına gelen bunca olaydan sonra askere gitmeye karar verir. Bu gidiş belki de büyük kavuşmalara gebe olacaktır.

Zalim İstanbul, acının, özlemin, aşkın, sevginin ve gerçek bir aile olmanın anlatıldığı son bölümüyle seyircisine veda eder.

-------------------

Zalim Istanbul Episode 39 Summary

Zalim Istanbul returns with the final episode.

Ceren and Seniz end their life dreadfully. The Yilmaz family is taken aback by something new without even having a chance to mourn for Ceren. This time, a big secret is revealed in the extension. Cemre is confused by the truth that her mother has been hiding from her for years. Her biggest supporter is still Nedim even if they are not on good terms.

Having lost his parents one after the other, Cenk decides to spend the rest of his life with his son. His disease has a significant role in this decision.

Civan decides to join the army after what he and his family have gone through. This departure will perhaps result in a big reunion.

Zalim Istanbul says goodbye to the audience with the final episode that tells what it is like to be a family.

Oyuncular

İdris Nebi Taşkan

İdris Nebi Taşkan

CİVAN YILMAZ
Sera Kutlubey

Sera Kutlubey

CEMRE YILMAZ
Bahar Şahin

Bahar Şahin

CEREN YILMAZ
Berker Güven

Berker Güven

NEDİM KARAÇAY
Simay Barlas

Simay Barlas

DAMLA KARAÇAY
Ozan Dolunay

Ozan Dolunay

CENK KARAÇAY
Mine Tugay

Mine Tugay

ŞENİZ KARAÇAY
Deniz Uğur

Deniz Uğur

SEHER YILMAZ
Fikret Kuşkan

Fikret Kuşkan

AGAH KARAÇAY