Skip to main content
 

Senden Önce 2. Bölüm Özeti

Aşk, sadakat ve ihanet üçgeninde geçen, D Media imzalı yeni dizi Senden Önce her Salı akşamı yeni bölümleri ile izleyici karşısına çıkıyor.Ekrana gelen birinci bölümü ile ters köşe hikayeyi seyirci karşısına çıkaran Senden Önce yeni bölümü ile ekrana geliyor. Başrollerinde Alp Navruz, Sinem Ünsal ve Nilperi Şahinkaya’yı buluşturan Senden Önce’nin ikinci bölümünün özeti şöyle;

Senden Önce 2. Bölüm Özeti
Senden Önce 2. Bölüm Özeti

Merve ve Sahra, yıllarca erkekleri dolandırarak iş birliği yapmıştır. Ancak Merve’nin, Hakan’a aşık olmasıyla birlikte işler tersine dönmüştür. Planları Ankara’daki otelde Sahra’nın Hakan’ı baştan çıkarması, sonrasında da Merve ve Hakan’ın boşanmasıdır. Merve plana sadık kalamamış, kocasını kaybetmemek için otele gelip, oyunu bozmuştur. Sahra’yı karşısına almasıyla birlikte de büyük bir savaşın fitilini ateşlemiş olur. Merve, en büyük korkusu olan, her şeyden çok sevdiği Hakan'ı kaybetme tehlikesiyle yüzleşmek zorunda kalır.

Senden Önce 2. Bölüm Fotoğrafları / Foto Galeri

Senden Önce yeni bölümleriyle salı akşamı 20.00'de Kanal D'de!   Tüm resimler

Hakan, Sahra ile geçirdiği gecenin izlerinden kurtulmaya çalışırken, Merve geçmişinin karanlık gölgelerinden sıyrılmaya çabalar. Ancak Sahra’nın beklenmedik hamlesi her şeyi altüst eder.

Hakan ve Merve, birbirlerinden habersiz bir şekilde Sahra'dan kurtulma planları yaparken, intikam hırsıyla yanıp tutuşan Sahra, hayatlarına çok başka bir yoldan dahil olur. Hakan, Merve, Sahra, Kaan ve Ömer’in birbirlerine yalanlarla dolanan hayatları, gün geçtikçe içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Senden Önce her salı günü saat 20.00’de Kanal D’de!

Oyuncular

UĞUR BİÇER

UĞUR BİÇER

SERDAR
TAHA ÜNAL

TAHA ÜNAL

EMİR
NALAN KURUÇİM

NALAN KURUÇİM

SEMİHA
IŞIL DAYOĞLU

IŞIL DAYOĞLU

ADALET
ALTAN ERKEKLİ

ALTAN ERKEKLİ

DERMAN
UĞUR UZUNEL

UĞUR UZUNEL

ÖMER
TANSEL ÖNGEL

TANSEL ÖNGEL

KAAN
NİLPERİ ŞAHİNKAYA

NİLPERİ ŞAHİNKAYA

SAHRA
SİNEM ÜNSAL

SİNEM ÜNSAL

MERVE
ALP NAVRUZ

ALP NAVRUZ

HAKAN