Skip to main content
x 
Yayın kalitesi internet hızınıza göre optimize ediliyor.

Şarkılar Bizi Söyler 72. Bölüm - Türkü Gecesi


0 kez izlendi
Şarkılar Bizi Söyler, yeni bölümünde “Türkü Gecesi” konseptiyle ekrana geliyor. Unutulmaz türküler sevilen sesler tarafından yorumlanacak, benzersiz bir gece yaşandı.
Şarkılar Bizi Söyler, yeni bölümünde “Türkü Gecesi” konseptiyle ekrana geliyor. Unutulmaz türküler sevilen sesler tarafından yorumlanacak, benzersiz bir gece yaşandı.

Şarkılar Bizi Söyler’in bu haftaki konukları Türk halk müziğinin sevilen sesleri Resul Dindar, İsmail Altunsaray, Ender Balkır ve Tuğçe Kandemir oldu. Eşsiz geceye, usta sanatçı Coşkun Sabah yeni şarkısıyla, Türk halk müziğinin genç yıldızı Kaan Kısaparmak ise sevilen eserlerle eşlik etti.

Programın ilk dakikalarında Türk halk müziği sanatçısı İsmail Altunsaray eşsiz bağlama performansıyla “Yolcu” türküsünü yorumlarken; söz yazarı, besteci ve yorumcu Tuğçe Kandemir kendine has tarzıyla “Ne Güzel Yaratmış” eserini seslendirdi. Türk halk müziğinin güçlü yorumcusu Ender Balkır “Oy Akşamlar Akşamlar” türküsüyle, başarılı sanatçı Resul Dindar “Aldırma Gönül” eserini yorumlarken kulakların pasını sildi. Hakan Altun eşsiz cümbüş performansıyla bir Ahmet Kaya klasiği “Kum Gibi” şarkısını yorumlarken unutulmayacak bir ana imza attı. Coşkun Sabah yeni şarkısı “Gözlerin” ile Kaan Kısaparmak ise “Bu Adam Benim Babam” şarkısıyla sahnede oldu.

6 Şubat’ın unutulmadığı ve birbirinden değerli konukların ağırlandığı Şarkılar Bizi Söyler stüdyosunda, şarkılar hep birlikte söylenecek, benzersiz bir gece yaşandı.

Şarkılar Bizi Söyler 72’nci bölümü ile 15 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…