Skip to main content
 

Pişir Yedir Kazan 17. Bölüm Özeti

Pişir Yedir Kazan’ın ikinci gün yarışmacısı Hataylı Necla Turhan, Karakuş Tatlısı ve zengin Hatay mutfağından bir lezzet olan Şiş Börek yapacak. Et ile ilgili tüm deneyimlerini paylaşacak olan Özgür Özkan namı diğer Özgür Şef hanımlara çok önemli püf noktaları verecek. Pişir Yedir Kazan hafta içi her gün saat 13.00’de Kanal D’de.

Pişir Yedir Kazan 17. Bölüm Özeti
Pişir Yedir Kazan 17. Bölüm Özeti

Pişir Yedir Kazan’ın ikinci gün yarışmacısı Hataylı Necla Turhan, "Karakuş Tatlısı" ve zengin Hatay mutfağından bir lezzet olan "Şiş Börek" yapacak.

Bugün yine ekranların sempatik bir şefini konuk ediyoruz. Et ile ilgili tüm deneyimlerini paylaşacak olan Özgür Özkan namı diğer "Özgür Şef" hanımlara çok önemli püf noktaları verecek.

Pişir Yedir Kazan 4. Hafta Genel Tanıtımı

Pişir Yedir Kazan 4. Hafta Genel Tanıtımı / Fragmanlar

Jüri koltuğunda, Türk ve dünya mutfağında harikalar yaratan Şef Rafet İnce, yemek yazarı ve yemek stilisti Nastassia Coşkunseven, Bolu’lu olduğu için yemek konusunda doğuştan uzman olan, Türk Sanat Müziği'nin sevilen ismi Safiye Soyman’ın yer aldığı "Pişir, Yedir, Kazan" hafta içi hergün saat 13:00'de Kanal D’de!   Hemen izle

Özgür Şef mutfağa getirdiği bir kase talaş ile ne yapacak? Özgür Şef’e göre Türk kadınları neden demir eksikliği yaşıyor? Özgür Şefin fırından çıkardığı sürpriz lezzetler ne? Hem tatlısı hem de ana yemeği için hamur açacak olan Necla Hanım süresi bitmeden tabaklarını sofrasına koyabilecek mi? Jüri ve rakipler günün menüsünü beğenecek mi?

Şef Rafet İnce, Safiye Soyman, Şef Nastassia Coşkunseven ve Şef Özgür Özkan’ın konuk olduğu Pişir Yedir Kazan bugün saat 13.00’de Kanal D’de…