Skip to main content
 

Pişir Yedir Kazan 16. Bölüm Özeti

İlk gün yarışmacısı Boşnak göçmeni Yasemin Koç "Kuru Etli Yufka" ve "Kadayıflı Şekerpare" yaparak mutfakta hünerlerini gösterecek. Yasemin Hanım ana yemeği için açtığı yufkaları sacda pişirirken hangi önemli püf noktalarını paylaşacak. Pişir Yedir Kazan hafta içi her gün saat 13.00’de Kanal D’de.

Pişir Yedir Kazan 16. Bölüm Özeti
Pişir Yedir Kazan 16. Bölüm Özeti

Türkiye’nin birçok yöresinden lezzetlerin pişeceği sürprizlerle dolu bir hafta başlıyor. Bu hafta Pişir Yedir Kazan mutfağında birbirinden değerli şef konuklar olacak.

İlk gün yarışmacısı Boşnak göçmeni Yasemin Koç kendi yöresine ait "Kuru Etli Yufka" ve "Kadayıflı Şekerpare" yaparak mutfakta hünerlerini gösterecek. Yasemin Hanım ana yemeği için açtığı yufkaları sacda pişirirken hangi önemli püf noktalarını paylaşacak.

Pişir Yedir Kazan 4. Hafta Genel Tanıtımı

Pişir Yedir Kazan 4. Hafta Genel Tanıtımı / Fragmanlar

Jüri koltuğunda, Türk ve dünya mutfağında harikalar yaratan Şef Rafet İnce, yemek yazarı ve yemek stilisti Nastassia Coşkunseven, Bolu’lu olduğu için yemek konusunda doğuştan uzman olan, Türk Sanat Müziği'nin sevilen ismi Safiye Soyman’ın yer aldığı "Pişir, Yedir, Kazan" hafta içi hergün saat 13:00'de Kanal D’de!   Hemen izle

Konuk jüri Ayşe Tüter mutfakta az zaman geçirmenizi sağlayacak hem sağlıklı hem ekonomik bir yemek olan "Harman Kebabı" yapacak.

Safiye Soyman herkese unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşatacak.

Pişir Yedir Kazan hafta içi her gün saat 13.00’de Kanal D’de.