Skip to main content
 

Pişir Yedir Kazan 14. Bölüm Özeti

Pişir Yedir Kazan mutfağında Gaziantepli Şükran EMİR, "Yuvarlama" ve "Şam Tatlısı" ile rakiplerinin ve jürinin karşısına çıkacak. Pişir Yedir Kazan hafta içi her gün saat 13.00’de Kanal D’de.

Pişir Yedir Kazan 14. Bölüm Özeti
Pişir Yedir Kazan 14. Bölüm Özeti

Lezzet maratonunda finale iki gün kaldı. Pişir Yedir Kazan mutfağında Gaziantepli Şükran EMİR yarışacak. Rakiplerini eleştirileriyle oldukça korkutan Şükran Hanım Antep yöresinden "Yuvarlama" ve "Şam Tatlısı" ile rakiplerinin ve jürinin karşısına çıkacak.

Günün yarışmacısı Şükran hanım kıyafeti ve ikramlıklarıyla stüdyoda bayram havası estirecek. Safiye Soyman söylediği Antep türküsüyle herkesi coşturacak. Rafet Şef pirinçle ilgili çok önemli bir püf noktası paylaşacak.

Pişir Yedir Kazan 3. Hafta Genel Tanıtımı

Pişir Yedir Kazan 3. Hafta Genel Tanıtımı / Fragmanlar

Jüri koltuğunda, Türk ve dünya mutfağında harikalar yaratan Şef Rafet İnce, yemek yazarı ve yemek stilisti Nastassia Coşkunseven, Bolu’lu olduğu için yemek konusunda doğuştan uzman olan, Türk Sanat Müziği'nin sevilen ismi Safiye Soyman’ın yer aldığı "Pişir, Yedir, Kazan" hafta içi hergün saat 13:00'de Kanal D’de!   Hemen izle

Safiye Soyman ve Şef Nastassia yer sofrasına geçip ne yapacak? Şükran hanımın kızının sürpriz ziyareti ve hayat hikayesi herkesi neden hüzünlendirecek? Rakiplerin puanlamasında Şükran Hanım neden isyan bayrağını açacak?

Pişir Yedir Kazan hafta içi her gün saat 13.00’de Kanal D’de.